Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů.

Do ghazal

Udělejte si čaj Ghazal


Čaj Do Ghazal je součástí stoletého dědictví společnosti Akbar Brothers Ltd., rodinné společnosti, která od roku 1907 pěstovala a rozvíjela tradici dokonalosti ve výtvarném umění míchání a balení čaje.

Čaj, vyhledávaný pro svou pozoruhodnou chuť, se pěstuje v horách středního Cejlonu, přičemž v některých produktech se vyskytuje i olej z ovoce Bergamot a je hodnocen podle nejpřísnějších kvalitativních standardů odbornými profesionálními ochutnávači čaje, kteří svou dovednost zvládli na základě téměř jednoho století odborných znalostí v oblasti degustace a míchání čajů. Zachováváním hodnot této staré tradice zaručujeme, že se k vám dostane pouze ten nejlepší čistý cejlonský čaj.

Týdně se spotřebuje téměř pět milionů šálků cejlonského čaje Do Ghazal. Ve více než 70 zemích světa se každý den vypije dvacet tři milionů šálků cejlonského čaje připraveného od značek Akbar Brothers Ltd. a Do Ghazal Ceylon. Rostoucí popularitu zaznamenávají producenti a vývozci nejen v Evropě, ale i směrem na východ, v Jordánsku a Afghánistánu. Faktor kvality je přísně sledován týmem master blenderů, jejichž zkušenosti jsou delší než sto let.

Se značkami Do Ghazal Ceylon a Akbar, které mají vedoucí postavení na trhu, je Akbar Brothers, největší exportér čaje v zemi, a zároveň je na Srí Lance také největším prodejcem značkových čistých cejlonských čajových produktů.

Logo lva

 

Čaj Do Ghazal byl podpořen logem lva, také známým jako lev z Cejlonu. Tento symbol je spojen se značkou Ceylon Tea a nachází se pouze na obalech čistého cejlonského čaje zabaleného na Srí Lance před exportem. Toto starověké heraldické zařízení je registrovanou ochrannou známkou ve více než stovce zemí po celém světě a je zárukou, že jste si vybrali 100% čistý cejlonský čaj.

Akreditace
Ve výrobním procesu je použita nejsofistikovanější technologie a kromě loga Lion získala společnost Akbar Brothers Ltd. další doporučení, z nichž některá jsou uvedena níže.

 

CERTIFIKACE BEZPEČNOSTI POTRAVIN
Certifikační schéma pro systémy bezpečnosti potravin, včetně ISO 22000:2005 Použitelná technická specifikace pro sektorové PRP:ISO 220020-1:2009 A další požadavky FSSC 22000.

 

SPRÁVNÁ VÝROBNÍ PRAXE
Doporučený mezinárodní kodex postupů

Pro následující aktivity:

Nákup, míchání, aromatizace, balení a zpracovaný čaj a bylinky

 

ISO 9001-2015
Mezinárodně uznávaný standard pro řízení kvality podniků, který se vztahuje na proces, který vytváří a řídí produkty a služby, které organizace dodává. Rovněž předepisuje systematickou kontrolu činností, aby bylo zajištěno naplnění potřeb a očekávání zákazníků.

 

ISO 22000-2005
Mezinárodně uznávaný standard pro řízení kvality podniků, který se vztahuje na proces, který vytváří a řídí produkty a služby, které organizace dodává. Předepisuje také systematickou kontrolu činností, aby bylo zajištěno naplnění potřeb a očekávání zákazníků.

 

HACCP
(Analýza rizik a kritický kontrolní bod) je systematický preventivní přístup k bezpečnosti potravin, který se používá v potravinářském průmyslu k identifikaci fyzikálních, chemických a biologických nebezpečí, aby se eliminovalo riziko, že se rizika naplní.

Pro následující aktivity:

Nákup, míchání, aromatizace, balení a zpracovaný čaj a bylinky

Žádné produkty značky Do ghazal nebyly nalezeny...
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz