Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů.

Do ghazal černý čaj 500 g

210 Kč
Momentálně nedostupné

Cejlonský čaj značky Do ghazal nezklame. Černý, sypaný vynikající čaj.

Na tomto černém čaji není nic obyčejného. Je to jedinečná chuť uctívaného, časem zdokonalovaného procesu mnoha generací. Jedná se o jeden z exotických cejlonských čajů na Srí Lance, který je ceněný pro svou svěžest, sladovou chuť a silnou, jasnou barvu. Speciální druh čaje Finest Broken Orange Pekoe Fanning (FBOPF) má krátký tenký kroucený lístek a je smíchán se zlatými špičkami (konec zlatožlutého listového poupěte, kterému se říká „špička“) a pochází převážně z Cejlonu, z nižších okresů (pod 2000 stop nad mořem). Ten musíte ochutnat. Zaručeně budete spokojeni.

 

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 1 800 Kč
PORADENSTVÍ
PORADENSTVÍ
osobně/online
OSOBNÍ ODBĚR
OSOBNÍ ODBĚR
v Praze
DOVOZ PRODUKTŮ
DOVOZ PRODUKTŮ
přímo ze SAE a dalších zemí

Detailní popis produktu

Do ghazal tea je SVĚTOVĚ No. 1 PRODÁVANÁ ZNAČKA CEYLONSKÉHO ČAJE.

Čaj Do Ghazal vám přináší rodina, která se zavázala přinést ten nejlepší cejlonský čaj přímo na vaše stoly. Zaručujeme, že čaj Do Ghazal je sbírán, zpracováván a balen během několika hodin od výroby, takže jde o nejčerstvější čaj, který si můžete koupit. Společná vášeň pro čaj Do Ghazal pochází z rodiny, která sdílí lásku ke skvělému čaji, a proto je Do Ghazal tak výjimečný.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IV Avatar autora | 11.8.2023
moc jsem spokojená
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz