Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů.

Do ghazal zelený čaj 500 g

220 Kč
Skladem (>1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Do Ghazal zelený čaj 500g 
Na zdraví. Dejte si sklenku na zdraví a pro imunitu. Proč sklenku? Neboť tyto čaje se pijí tradičně z skleniček nekoliv z šálků. Pak teprve i oči mohou řádně ochutnat barvu tohoto kvalitního zeleného čaje. Do Ghazal má zemitý šmrnc a jemnou chuť a je populární po celém světě nejem díky benefitům pro zdraví. Výrobní proces zajišťuje, že si zelený čaj zachovává antioxidanty a další živiny více než černé čaje. To je důvod, proč by měl být každý dentento zelený čaj Do Ghazal na vašem stole.

 

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 1 800 Kč
PORADENSTVÍ
PORADENSTVÍ
osobně/online
OSOBNÍ ODBĚR
OSOBNÍ ODBĚR
v Praze
DOVOZ PRODUKTŮ
DOVOZ PRODUKTŮ
přímo ze SAE a dalších zemí

Detailní popis produktu

Do ghazal tea je SVĚTOVĚ No. 1 PRODÁVANÁ ZNAČKA CEYLONSKÉHO ČAJE. Čaj Do Ghazal vám přináší rodina, která se zavázala přinést ten nejlepší cejlonský čaj přímo na vaše stoly. Zaručujeme, že čaj Do Ghazal je sbírán, zpracováván a balen během několika hodin od výroby, takže jde o nejčerstvější čaj, který si můžete koupit.

Do Ghazal (což znamená dva jeleny zastoupené na logu) je značka vysoce kvalitního, čistého cejlonského čaje, pěstovaného v centrálních vysokohorských oblastech Srí Lanky. Vyrábí ho rodinná firma Akbar Brothers Ltd., největší vývozce čajů na světě.

Složení: zelený čaj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz