Důležité upozornění. S politováním řešíme část našeho sortimentu. Mohli jste si na webu všimnout, že více produktů zmizelo. Je to opravdu zapeklitá situace a je nám líto, že v současné době se sortiment musel takto zúžit. Není to naše vina. Je to z nařízení EU a bylo naší povinností tyto produkty stáhnout z prodeje. Řešíme to a snažíme se co nejrychleji situaci zvládnout. Děkujeme za Vaši trpělivost. Je možné se kdykoliv na nás obrátit s Vašimi dotazy. Ještě jednou se omlouváme, držte nám palce, Doteky orientu.

Hajmola a trávení je vyřešené

Hajmola - bylinné žvýkací tablety na trávení

Asi většina z vás tento bylinný lék zatím nezná, ale věřte, stojí za vyzkoušení.

Nejprve si povězme, co to vůbec je?

Hajmola je směsí tradičních bylin z Indie a podhůří Himalájí, koření a jedlých solí a je lídrem na trhu s téměř 50% podílem v prodeji tablet pro trávení. Mnoho lidí zvlášť středního věku začíná mít problémy skoro po každém jídle. Je velká šance, že by jim Hajmola mohla účinně pomoci odstranit nebo zmírnit potíže a nemuseli by už muset stále dokola jíst přípravky z lékárny. 

Dabur Hajmola patří do obsáhlé rodiny ájurvédských léčivých přípravků, který se primárně používá k léčbě trávicích potíží, poruch trávení. Klíčovými složkami Hajmoly jsou Jeera, černý pepř, zázvor a citron.

Dejte si Dabur Hajmola a vychutnejte si plně chuť vašich pokrmů bez pálení žáhy, říhání a refluxu. Hajmola bylinky stimulují vaši trávicí sílu. Přípravek je přiměřeně chutným digestivem, který lze užívat pravidelně, zejména po jídle. Recept na tuto směs bylin a dalších inrediencí je velmi známý a starodávný. Vychází z ájurvédského léčení a prevence chorob. Popularitu Hajmoly lze měřit např. podle skutečnosti, že se v Indii denně spotřebuje téměř 2,6 milionů tablet. A víme, že lidé v Indii mají rádi dost kořeněná jídla, která mnohdy mohou vyvolat obtíže s trávením.

Jak používáme tyto tablety?

Hajmola je žvýkací tableta, která se používá k úlevě od bolesti při plynatosti, žaludeční nevolnosti nebo špatném trávení. Obvykle jsou tablety konzumovány mnoha lidmi v Indii jako bylinný doplněk po večeři. 

Správné dávkování přípravku Dabur Hajmola závisí na věku pacienta, pohlaví a anamnéze.

 

Jaké jsou Ingredience Dabur Hajmola?

Jeera:

Šabrej kmínovitý (Cuminum cyminum) je jednoletá rostlina z čeledi miříkovitých. Semen se užívá jako koření a jsou známa pod názvem římský kmín.

Látka, která je účinná při odstraňování žaludečních nebo střevních plynů.

Látka, která zlepšuje trávicí procesy.

Černý pepř:

Pomáhá snižovat bolesti svalů a uvolňovat napětí,

Zázvor:

Poskytuje úlevu od příznaků nevolnosti a zvracení

Používá se k léčbě překyselení žaludku a pálení žáhy.

Citrón:

Ingredience, která může inhibovat oxidační účinek volných radikálů v živých buňkách.

Zklidňuje žaludek a zlepšují trávení.

Jaké jsou hlavní výhody a přínosy?

Léčba poruch trávení přírodní cestou

Obnovení chuti k jídlu

Zmírnění nadýmání

Vyzkoušejte  bez obav tento bylinný přípravek i vy, tady u nás v naší kotlině. Od cetrifikované firmy.

Vyzkoušete také: Imunitní booster

Chyawanprash Dabur - Doteky orientu