Důležité upozornění. S politováním řešíme část našeho sortimentu. Mohli jste si na webu všimnout, že více produktů zmizelo. Je to opravdu zapeklitá situace a je nám líto, že v současné době se sortiment musel takto zúžit. Není to naše vina. Je to z nařízení EU a bylo naší povinností tyto produkty stáhnout z prodeje. Řešíme to a snažíme se co nejrychleji situaci zvládnout. Děkujeme za Vaši trpělivost. Je možné se kdykoliv na nás obrátit s Vašimi dotazy. Ještě jednou se omlouváme, držte nám palce, Doteky orientu.

Al Foah - největší zpracovatel datlí na světě - nyní jeho značka Date Crown u nás na eshopu

Al Foah a jejich farmáři

Farmáři stojící na začátku řetězce, který končí nádhernými a zdraví prospěsnými datlemi na našich stolech. To ti si především zaslouží náš článek. Bez nich a jejich úsilí by ani Al Foah neměl co zpracovat.

 

My sami jsme navštívili několik nádherných datlových farem v Spojených arabských emirátech a v Ómánu, a viděli jsme kolik namáhavé práce stojí za tímto hodnotným a výborným ovocem. Proto jsme se rozhodli Vám napsat něco o nich.
Farmáři jsou základním kamenem rozvoje tohoto odvětví průmyslu a bez nich by se nikdy nedosáhlo vysoké kvality datlí. Jednou z nejdůležitějších a nejdůležitějších priorit i v Al Foah je podpora farmářů a péče o jejich potřeby, protože farmáři jsou motorem, který pohání tento průmysl a jejich výkon ovlivňuje celkové úspěchy.

O farmáře se starají i v Al Foah:

Od založení Al Foah si firma stanovila za své poslání stát při farmářích, podporovat je, vést je a poskytovat jim všechny příležitosti, služby a zařízení, abychom jim pomohli v jejich namáhavé práci.

 

Farmáři, kteří dodávají své výpěstky společnosti Al Foah, jsou vybaveni všemi znalostmi, technologiemi a podporou, které potřebují k pěstování vysoce kvalitních plodin. Kromě toho existuje účinný systém příjmu a zpracování sklizně, který odpovídá globálním standardům a usnadňuje práci našich zemědělců.

Všichni v Al Foah věří, že farmáři jsou páteří Al Foah; za neuvěřitelným úspěchem hospodářského sektoru stojí úspěšní farmáři, kteří poskytují vysoce kvalitní datle. To odráží jedinečné globální postavení Spojených arabských emirátů; zemědělci jsou kořeny, které drží Al Foah a umožňují jí stát pevně.

V Al Foah je jedním z hlavních cílů co nejvíce rozvinout odvětví zpracování datlí a zároveň udržet zájem a motivaci farmářů, takže Al Foah slouží síti více než 24 000 farmářů po celých Spojených arabských emirátech.


Aby mohli dodržet kvalitu datlí, které dostávají v době sklizně, dodržují v Al Foah přísné soubory kritérií. Normy byly společně schváleny výborem interních specialistů na kontrolu kvality a zástupců pro bezpečnost potravin z Abu Dhabi Food Control Authority.

 

Díky nim si můžete být jisti, že nakoupíte ty nejlepší datle, které SAE nabízí.