Výprodej Efekt lupa
 • 1 z 4
 

Chyawanprash Dabur

 
Dabur Chyawanprash 250 g.

Ve slevě: min. trvanlivost do konce 10/21

Nakupte výhodně a zlepšte si imunitu před náročným obdobím.

Dabur Chyawanprash na:

 1. imunitu,
 2. zdraví a
 3. vitalitu.

 

Představuje účinnou kombinaci více než 40 bylinrostlinných extraktů.

Hlavní složkou je Amla, známá také jako Amalaki, či Emblika lékařská (jedná se o dřeň z plodů indického angreštu), která má vysoký obsah vitamínu C (20 až 30x více než pomeranč). Přípravek Dabur Chyawanprash byl odvozen z 2500 let staré ájurvédské receptury. Neobsahuje žádné chemické přísady. Je ověřenou kombinaci bylinných a rostlinných extraktů.

První historicky doložená receptura přípravku Chyawanprash se nachází v knize Charak Samhita, starodávném ájurvédském pojednání, které sepsal mudrc Charak ve 4. století před naším letopočtem. Připravuje se z více než 40 rostlin, plodů, kořenů, natí a minerálů a působí na životně důležitý mechanismus obranyschopnosti a zvyšuje přirozenou odolnost těla - imunitu.

Obsažené byliny a další složky mají příznivý vliv na a zajišťují:

 1. Ochranu buněk před stresem
 2. Neutralizují volné radikály, které jsou příčinou stárnutí buněk
 3. Navozují psychickou pohodu, emocionální rovnováhu a dodávají energiivitalitu
 4. Vitalizují funkci reprodukčního a imunitního systému
 5. Působí příznivě na nervový systém, smyslymysl
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
Varianta
Běžná cena 125 Kč
Ušetříte 40 Kč (–32 %)
85 Kč
   
Značka Dabur
Kategorie Ájurvédská medicína Dabur
 
Pravidelným užíváním se normalizuje činnost cévní soustavy, činnost dýchacího a kardiovaskulárního systému. Také působí na normální činnost močového měchýře a ledvin a  činnost trávící soustavystřev. Přípravek udržuje správnou hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Dochází k zlepšení libida u obou pohlaví.
 
Složení:
 
 • Emblika lékařská,cukr,med,ghí,sezamový olej,pepř dlouhý,bambus,kardamom,hřebíček,beluta železná,skořice,puerarie hlíznatá,
 • smldinec bradavičnatý,vitánie spavá,chřest hroznovitý,oslizák líbezný,stužkovec,gmelina stromovitá,orixylum indicum,kozlovoň celolistá,
 • lilek Indický,stereospermum suaveolens,kotvičník zemní,uraria picta,vlákeň srdcolistá,phaseolus trilobus,teramnus labialis,pistácie celokrajná,
 • chania piedra,leptadenia reticulata,vrcholák myrobalánový,chebule srdčitá,kurkuma,šáchor hlíznatý,nocenka rozptýlená,leknín hvězdový,
 • nesměna cévnatá,lékořice,maritima annua,réva vinná,oman hroznatý,santalové dřevo,E202.

Alergen:

 • Sezam.

Doporučené dávkování:

1-2 čajové lžičky, denně (nejlépe ráno). Možno rozmíchat v teplém mléce, čaji nebo namazat na chleba jako povidla. Lze užívat samostatně.
 
Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné ženy a jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Vhodné pro vegetariány. Skladujte na suchém, chladném místě a mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Výrobce: pro Dabur: Naturelle, Ras Al Khaimah, SAE
Spotřebujte nejlépe do konce 10/21
 
 
Dabur Chyawanprash 250 g, 500g.

Dabur Chyawanprash for immunity, health, vitality is an effective combination of more than 40 herbs and herbal extracts.The main ingredient is Amla, also known as Amalaki, or Emblika medical (this is a pulp of the fruit of Indian gooseberry), which has a high content of vitamin C (20 to 30 times more than orange). Dabur Chyawanprash was derived from a 2500-year-old Ayurvedic recipe. Does not contain any chemical additives. It is a proven combination of herbal and herbal extracts.
The first historically documented recipe of Chyawanprash is in Charak Samhita, an ancient Ayurvedic treatise written by Sage Charak in the 4th century BC. It is Prepared from more than 40 plants, fruits, roots, nates and minerals and acts on a vital mechanism of immunity and enhances the natural immunity of the body.
Contained herbs and other ingredients have a beneficial effect on and provide:
Protection of cells from stress.
Neutralize the free radicals that are causing the aging of cells.
They induce psychological well-being, emotional balance and supply energy and vitality.
They vitalize the function of the reproductive and immune system.
It has a positive effect on the inequality system, senses, and mind.
Regular use normalizes the activity of the vascular system, the activity of the respiratory and cardiovascular system.
It also acts on the normal activity of the bladder and kidneys and the activity of the digestive system and intestines.
The product maintains the correct blood sugar and cholesterol levels.
There is an improvement in libido in both sexes.
Recommended dosage: 1-2 teaspoons, daily (preferably in the morning). Can be mixed in warm milk, tea or spread on bread like a jam. Can be taken alone. Keep out of reach of children.
The product is not intended for children under 3 years, pregnant women and as a substitute for a varied diet. Do not exceed the recommended daily dosage. Suitable for vegetarians.
 
Přidat hodnocení
5
7x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 27.6.2021
Ano, jsem spokojen, můj stav se zlepšil.
5
D Avatar autora | 29.1.2021
Objednala jsem si tento produkt na vyzkoušení a musím říct, že jsem měla nejdřív strach, jak bude chutnat... po jednom dni jsem se do něj zamilovala! Opravdu skvělý, účinný a chutný. Doporučuji!
5
MG Avatar autora | 25.12.2020
Velmi kvalitní
5
Avatar autora | 29.9.2020
Užívám jej, s krátkými přestávkami, již rok. Přestože pro mne měl zpočátku poměrně nezvyklou chuť, rychle se to změnilo :-) Dokonce u nás frčí i na chlebu, co by oblíbená alternativa "školní" svačiny :)
DO Avatar autora Doteky orientu (Administrátor) 29.9.2020
Výborně. Moc nás to těší, že tento úžasný produkt u vás doma našel užitečné místo.
5
AK Avatar autora | 7.5.2020
Velmi spokojen.
DO Avatar autora Doteky orientu (Administrátor) 15.5.2020
Děkujeme.

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.