Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů.

Bylinná pasta na zuby Red Dabur Herbal

95 Kč
Skladem (>1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Bylinná pasta na zuby Red Dabur Herbal 100 g.


Ajurvédská bylinná zubní pasta Red Dabur je nejoblíbenější ajurvédská zubní pasta vyrobená z koktejlu léčivých bylin. Klinicky testovaný účinek na redukci zubního plaku, zánětu dásní a osvěžení dechu. 

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 1 800 Kč
PORADENSTVÍ
PORADENSTVÍ
osobně/online
OSOBNÍ ODBĚR
OSOBNÍ ODBĚR
v Praze
DOVOZ PRODUKTŮ
DOVOZ PRODUKTŮ
přímo ze SAE a dalších zemí

Detailní popis produktu

Hlavní účinné složky:
Máta peprná pro svěží ústa a vonný dech po několik hodin.
Nepálský pepř (Zanthoxylum armatum ) s výrazným antiseptickým a antibakteriálním účinkem. Nepálský pepř je také velmi účinný při odstranění zápachu úst.
Hřebíček (Syzygium aromaticum) ulevuje při bolestivosti zubů.
Zázvorovník lékařský (Zingiber officinale) má silné protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Zubní pasta má lehce pepřovou chuť. Je v ní silně cítit máta, skořice a hřebíček. Zubní pasta je lehce štiplavá, v ústech zanechá dlouho svěží „čistý“ pocit. Již podle chuti je pasta silně dezinfekční. Zuby jsou po vyčištění na povrchu hladké. Tato zubní pasta má červenou (cihlovou) barvu. Ajurvédskou zubní pastu nepoužívejte při přecitlivělosti na některou z uvedených složek. Ajurvéda je starodávný léčebný systém, který využívá jedinečných znalostí působení léčivých bylin k upevnění zdraví. Ve výrobcích firmy Dabur jsou používány vědecky prověřené a bezpečné ingredience.

Vhodná pro vegetariány. Netestováno na zvířatech. Bez flouridu. Složení: Na zadní straně krabičky. Použití: Používejte k čištění zubů alespoň dvakrát denně. Upozornění: jen pro vnější použití, držte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a chladnu, chraňte před přímým slunečním zářením. Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Výrobce: pro Dabur: Naturelle, Ras Al Khaimah, SAE

 

 

Herbal toothpaste Red Dabur Herbal 100 g.


Red Dabur Herbal Ayurvedic Herbal Toothpaste Red Dabur is the most popular Ayurvedic toothpaste made from a cocktail of medicinal herbs. Clinically tested effect on reduction of dental plaque, gingivitis, and breath refreshment.

Main Active Ingredients: Peppermint for a fresh mouth and fragrant breath for several hours. Nepali Pepper (Zanthoxylum armatum) with a pronounced antiseptic and antibacterial effect. Nepali Pepper is also very effective in eliminating the smell of the mouth. Cloves (Syzygium aromaticum) is relieved by the soreness of the teeth. Zingiber officinale (Ginger) has strong anti-inflammatory and antibacterial properties. Toothpaste has a slightly peppery flavor. It has a strong smell of mint, cinnamon, and cloves. Toothpaste is slightly pungent, in the mouth leaves a long fresh "clean" feeling. Already, according to taste, the paste is strongly sanitizing. The Teeth are smooth after cleaning on the surface. This Toothpaste has a red (brick) color. Do not use Ayurvedic toothpaste in case of hypersensitivity to any of these ingredients.

Ayurveda is an ancient healing system that uses unique knowledge of the action of medicinal herbs to consolidate health. In Dabur products, scientifically proven and safe ingredients are used.

Suitable for vegetarians. Not Tested on animals. Without fluoride.  

To Use: Use for brushing your teeth at least twice a day.

Store in a dry, cool place. Protect from direct sunlight.

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TB Avatar autora | 14.5.2023
Pasta je super . Doporučuji .
5
KH Avatar autora | 27.5.2021
Se zubní pastou Dabur Herbal jsem velmi spokojen a rád ji používám a ani do budoucnosti nepředpokládám změnu.

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz