Důležité upozornění. S politováním řešíme část našeho sortimentu. Mohli jste si na webu všimnout, že více produktů zmizelo. Je to opravdu zapeklitá situace a je nám líto, že v současné době se sortiment musel takto zúžit. Není to naše vina. Je to z nařízení EU a bylo naší povinností tyto produkty stáhnout z prodeje. Řešíme to a snažíme se co nejrychleji situaci zvládnout. Děkujeme za Vaši trpělivost. Je možné se kdykoliv na nás obrátit s Vašimi dotazy. Ještě jednou se omlouváme, držte nám palce, Doteky orientu.

Chamsine Amarin

CHAMSINE AMARIN
je registrována v USA, Výrobnyjsou i v jiných státech, např. v Německu. Původně tato rodinná firma pochází z Libanonu, odkud expandovala.
Registrace ochranné známky CHAMSINE AMARIN™ je určena pro pokrytí kategorií baklava; cukroví; tyčinky; chléb a pečivo; chlebové sušenky; chlebová těsta; chléb ochucený kořením; sladké knedlíky (dango); sladký bramborový škrob jako potravina; pekařské výrobky, jmenovitě sladké pečivo; sušenky; chléb se sladkou červenou fazolí; čokoláda do cukrovinek a chleba; česnekový chléb.
Základní potraviny : káva, čaj, kakao, cukr, rýže, tapioka, ságo, kávové náhražky; mouka a přípravky vyrobené z obilnin, chléb, pečivo a cukrovinky, zmrzlina; med, melasa; droždí, prášek do pečiva; sůl, hořčice; ocet, omáčky (chuťové přísady); koření.

Žádné produkty od výrobce Chamsine Amarin nebyly nalezeny....