Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů. POZOR: alzaboxy apod. Balíkovna-BOX Zkrácená úložní doba - druhý pracovní den do 7:00 Dobírku je potřeba zaplatit online přes platební bránu ještě před vyzvednutím balíku Nejdelší strana balíku je max. 50 cm Nejde počítat s dobírkou na místě, nelze kombinovat s klasickou dobírkou.

Chamsine Amarin

CHAMSINE AMARIN
je registrována v USA, Výrobnyjsou i v jiných státech, např. v Německu. Původně tato rodinná firma pochází z Libanonu, odkud expandovala.
Registrace ochranné známky CHAMSINE AMARIN™ je určena pro pokrytí kategorií baklava; cukroví; tyčinky; chléb a pečivo; chlebové sušenky; chlebová těsta; chléb ochucený kořením; sladké knedlíky (dango); sladký bramborový škrob jako potravina; pekařské výrobky, jmenovitě sladké pečivo; sušenky; chléb se sladkou červenou fazolí; čokoláda do cukrovinek a chleba; česnekový chléb.
Základní potraviny : káva, čaj, kakao, cukr, rýže, tapioka, ságo, kávové náhražky; mouka a přípravky vyrobené z obilnin, chléb, pečivo a cukrovinky, zmrzlina; med, melasa; droždí, prášek do pečiva; sůl, hořčice; ocet, omáčky (chuťové přísady); koření.
Žádné produkty značky Chamsine Amarin nebyly nalezeny...
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz