Důležité upozornění. S politováním řešíme část našeho sortimentu. Mohli jste si na webu všimnout, že více produktů zmizelo. Je to opravdu zapeklitá situace a je nám líto, že v současné době se sortiment musel takto zúžit. Není to naše vina. Je to z nařízení EU a bylo naší povinností tyto produkty stáhnout z prodeje. Řešíme to a snažíme se co nejrychleji situaci zvládnout. Děkujeme za Vaši trpělivost. Je možné se kdykoliv na nás obrátit s Vašimi dotazy. Ještě jednou se omlouváme, držte nám palce, Doteky orientu.

Al Barakah

Představujeme vám datle Al Barakah

Slovo Barakah znamená v arabštině "Ten požehnaný".

Datle jsou zmiňovány v mnoha náboženstvích jako dárek pro lidstvo pro jejich velký nutriční přínos ve stravě a schopnost růst v mnohdy nehostinném podnebí. Datle bohaté na vitamíny a minerály, zařazené do jídelníčku, vám pomohou si udržet energii a zdraví po celý den. Všechny produkty od firmy Al Barakah dates mají záruku kvality, čerstvosti a skvělé chuti.

Akreditace kvality ‎

‎Al Barakah dates je hrdá na ocenění "Třída A" BRC Food Certified dates factory, které dostala jako první na Středním východě.  ‎‎British Retail Consortium (BRC)‎‎ je přední obchodní sdružení z Velké Británie. Ačkoli BRC začalo se standardy bezpečnosti potravin ve Velké Británii, v současnosti je mezinárodně uznáváno jako přední autorita, která zajišťuje mezinárodní certifikaci potravin. ‎

‎Firma je členem ‎SEDEX, přední certifikační organizace, která zajišťuje odpovědné využívání zdrojů.‎

‎Produkty Al Barakah dates jsou také certifikované Halal potraviny a Košer potraviny. ‎

‎Al Barakah data exportuje datle a produkty z datlí do více než 53 zemích. Jsou pyšní na partnerství s mnoha distribučními firmami napříč kontinenty.

‎Jejich příběh začal v roce 1988. Dnes jsou lídry na trhu v balení a zpracování datli. Prvotřídní zařízení firmy al Barakah dates se nachází v Dubaji Industrial City a díky technologického pokroku a automatizace mohou uspokojit potřeby a požadavky malo i velkoobchodu. Jedním z klíčových silných stránek v Al Barakah dates je schopnost ukládat více než 40 000 tun datlí v chladírenských skladech, což umožňuje zachovat čerstvost datli během celé sezóny.‎

 

Žádné produkty od výrobce Al Barakah nebyly nalezeny....