Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů. POZOR: alzaboxy apod. Balíkovna-BOX Zkrácená úložní doba - druhý pracovní den do 7:00 Dobírku je potřeba zaplatit online přes platební bránu ještě před vyzvednutím balíku Nejdelší strana balíku je max. 50 cm Nejde počítat s dobírkou na místě, nelze kombinovat s klasickou dobírkou.

Al Barakah

Představujeme vám datle Al Barakah

Slovo Barakah znamená v arabštině "Ten požehnaný".

Datle jsou zmiňovány v mnoha náboženstvích jako dárek pro lidstvo pro jejich velký nutriční přínos ve stravě a schopnost růst v mnohdy nehostinném podnebí. Datle bohaté na vitamíny a minerály, zařazené do jídelníčku, vám pomohou si udržet energii a zdraví po celý den. Všechny produkty od firmy Al Barakah dates mají záruku kvality, čerstvosti a skvělé chuti.

Akreditace kvality ‎

‎Al Barakah dates je hrdá na ocenění "Třída A" BRC Food Certified dates factory, které dostala jako první na Středním východě.  ‎‎British Retail Consortium (BRC)‎‎ je přední obchodní sdružení z Velké Británie. Ačkoli BRC začalo se standardy bezpečnosti potravin ve Velké Británii, v současnosti je mezinárodně uznáváno jako přední autorita, která zajišťuje mezinárodní certifikaci potravin. ‎

‎Firma je členem ‎SEDEX, přední certifikační organizace, která zajišťuje odpovědné využívání zdrojů.‎

‎Produkty Al Barakah dates jsou také certifikované Halal potraviny a Košer potraviny. ‎

‎Al Barakah data exportuje datle a produkty z datlí do více než 53 zemích. Jsou pyšní na partnerství s mnoha distribučními firmami napříč kontinenty.

‎Jejich příběh začal v roce 1988. Dnes jsou lídry na trhu v balení a zpracování datli. Prvotřídní zařízení firmy al Barakah dates se nachází v Dubaji Industrial City a díky technologického pokroku a automatizace mohou uspokojit potřeby a požadavky malo i velkoobchodu. Jedním z klíčových silných stránek v Al Barakah dates je schopnost ukládat více než 40 000 tun datlí v chladírenských skladech, což umožňuje zachovat čerstvost datli během celé sezóny.‎

 

Žádné produkty značky Al Barakah nebyly nalezeny...
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz