Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Argánový set

 

Argánový set.


Obsahuje šampón, kondicionér a vlasový olej.

Extrakt z argánových plodů proniká hluboko do vlasového vlákna a optimalizuje hydrataci. Obnovuje se lesk a vitalita vlasů. Vhodné pro vlasy poškozené chemickým barvením a žehlením. 

Výhodná cena.

Pro leské a hedvébně jemné vlasy. Zdravé a vyživené.

https://www.dotekyorientu.cz/sampony-a-kondicionery-vatika/arganovy-sampon-vatika-200-ml/

https://www.dotekyorientu.cz/kosmetika/arganovy-kondicioner-na-vlasy-vatika-naturals-200ml/

https://www.dotekyorientu.cz/vlasov0-oleje-vatika/arganovy-olej-na-vlasy-vatika/

 

 

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
380 Kč
Kód produktu 809
Značka Dabur
Kategorie Vlasové sety pro komplexní péči
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.