SLEVY SLEVY SLEVY SLEVY SLEVY Modlitební koberce a jiné specifické zboží na dotaz. Pište zprávu. V současné době zavádíme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů.
  • 1 z 4
 

Hořčičný olej Indian Mustard oil Dabur 250 ml

 

Hořčičný olej Indian Mustard oil Dabur 250 ml.


Autentický indický hořčičný olej. Víceúčelový. Specialita100% za studena lisovaný přírodní olej, bez konzervačních látek, barviv, stabilizátorů. Složení: 100% hořčičný olej, antioxidant

Vyrobeno v Indii pro export.Dostupnost Skladem (>1 ks)
Varianta
Můžeme doručit do
10.2.2023
Běžná cena 69 Kč
Ušetříte 20 Kč (–29 %)
49 Kč
   
Značka Dabur
Kategorie Přírodní oleje a tuky
 

Vyrobeno v Indii pro export.

Možný přírodní sediment na dně lahve.
Nutriční hodnota: Kalorie: 898 kcal / 3759,8 kJ / 100 g;
Tuky: 99,8 g, Sacharidy: 0,0 g, Bílkoviny: 0,0 g / 100 g;

Vnitřně: 1 čajová lžička 1-3krát denně. Upozornění, v EU se olej dovoluje jen k vnějšímu použití pro obsah kys. erukové. Nicméně, hořčičný olej není obvykle nebezpečně toxický při správném využití, a poskytuje následující výhody: zvyšuje srdeční zdraví, má velké antibakteriální a antifungální vlastnosti, prospívá pokožce, zlepšuje zdraví vlasů, pomáhá léčit onemocnění dásní, snižuje bolest spojenou se zánětem, uvolňuje a omlazuje tělo a stimuluje průtok krve. Hořčičný olej obsahuje řadu nenasycených mastných kyselin (Omega 3 a omega 6) a vitamíny. Je nositelem pikantní a kořeněné chutě ve srovnání s jinými oleji, a proto je ceněn v kulinářském průmyslu.Díky velkému množství přírodních antioxidantů a imunomodulátorů užíváním podporujeme zdraví a zlepšení imunity, zlepšuje chuť k jídlu. Podpora trávicího systému, žaludku, střev.Pro svaly a klouby: při vnějším použití oleje zlepšuje místní krevní oběh, což se projevuje přehřátím na kůži. To je důvod, proč se používá při onemocněních kloubů, bolesti svalů, zranění atd. Když se vtírá do pokožky, zmírňuje napětí ve svalech a vazech. V tomto ohledu se používá jako důležitá součást mastí pro léčbu onemocnění, jako je dna, artritida, revmatismus a další. Mnoho sportovců používá hořčičný olej pro regeneraci po tréninku.Skladujte v temnu a mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici.

Další příklady terapeutického použití:
Externě se také používá pro respirační onemocnění, chřipku, bronchitidu a další. Použití k prevenci a léčbě diabetu, obezity, zhoršení zrakové funkce a onemocnění nervového systému. Zevně se velmi často používá pro masáže.

Několik předpisů pro lékařské účely: Léčba sleziny: lehký kruhový masážní pohyb v oblasti sleziny a žaludku.
Bronchitida: Smíchejte hořčičný olej se solí a třít v hrudníku a zad oblasti.
Pro mastnou pleť mix s hořčičným olejem a kafr a lehce masírovat problémové oblasti pokožky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.