Důležité upozornění. S politováním řešíme část našeho sortimentu. Mohli jste si na webu všimnout, že více produktů zmizelo. Je to opravdu zapeklitá situace a je nám líto, že v současné době se sortiment musel takto zúžit. Není to naše vina. Je to z nařízení EU a bylo naší povinností tyto produkty stáhnout z prodeje. Řešíme to a snažíme se co nejrychleji situaci zvládnout. Děkujeme za Vaši trpělivost. Je možné se kdykoliv na nás obrátit s Vašimi dotazy. Ještě jednou se omlouváme, držte nám palce, Doteky orientu.
  • 1 z 3
 

Zátar Bayara 200 g

 

Zátar Bayara 200 g.

Momentálně na dotaz.

Zátar nebo-li za'atar je směs sezamu s dalším kořením, nejběžněji se míchá s tymyánem a s kořením sumah ze škumpy a je populární nejen v zemích severní Afriky, ale především v Jordánsku, Libanonu, Sýrii a v Turecku.

Vzhled a barva: barevná hrubá směs

Použití v kuchyni: zátarem se koření hummus, tvaroh, chléb a zeleninové saláty, přidává se do kuskusu, zeleninových karbanátků a koft, polévek. Smícháme-li s olivovým olejem, podává se s pita nebo arabským chlebem jako samostatný chod. Také se touto směsí potírá připravené těsto na pizzu a zapečeme.

Dostupnost Momentálně nedostupné
55 Kč
Kód produktu 944
Značka Bayara
Webová stránka značky bayara.com/
Kategorie Potraviny
 

Tradiční arabská směs pro přípravu pokrmů.

Zátar je směs sezamového semínka a bylin používaných v celém Středním východě a ve Středozemním moři. Často se mísí s olivovým olejem jako pomazánka na chleba, nebo jako koření k posypání zeleniny, salátů, masových kuliček nebo kebabů. Stejně jako jiné směsi koření, má každá oblast výrazný styl svého Zataru, a každá rodina vyvine svou vlastní speciální směs.

Složení: tymián, sumac, sezamové semínko, extra virgin olivový olej, sůl 

Od certifikované firmy splňující ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, HACCP. Může obsahovat stopy arašídů, sezamu a jiných skořápkových plodů.  

Výživové ukazatele ve 100 g výrobku:  

Energie:  76 kcal/ 318 KJ

Bílkoviny:  2,2 g

Sacharidy:  6,0 g, z toho cukry  0,6 g

Tuky:  5,5 g, z toho nasycené tuky 0,0 g

Vláknina:  2,80 g

Sůl:  0,7 g 

Skladujte v suchu a chladu.

Vyrobeno v SAE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Náš dodavatel sušených plodů, luštěnin a koření. Emirátská firma, výrobce, Bayara přináší přírodní ingredience z celého světa na váš stůl prostřednictvím široké řady sušeného ovoce, datlí, oříšků, koření, bylinek a luštěnin.

Bayara je certifikovaná firmy splňující ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, HACCP.  

Bayara je jedním z předních producentů sušeného ovoce, luštěnin, ořechů a koření na Středním východě. Nabídka této značky zaručuje odpovědné získávání a zpracování přírodních zemědělských surovin, kde se také využívá moderních metod recyklace odpadů.
 

https://bayara.com/about.php