AL REHAB SOFT Parfémovaná voda 35 ml

 

AL REHAB SOFT Parfémovaná voda 35 ml.


Soft Al Rehab Eau de Parfum pro ženy a muže.

Hlavní tóny: karamel, citrusy, frézie, vanilka, sladké a čerstvé tóny.

Soft 35 ml je v současné době na dotaz.

 

Soft od Al Rehab je unisex vůně, obsahuje dřevité tóny, citrusy, vetiver, vanilku, karamel, bílý mošus, orchidej a jasmín. Dlouhotrvajíci silnější vůně, přechází v jemné krémové lehké tóny. Pozitivní.

Soft od Al Rehab je čerstvá pudrová vůně pro sebevědomé ženy i muže. Jedinečná a tolik rozdílná od jiných.

S obsahem denaturovaného alkoholu. Parfém, který nemůžete nevyzkoušet.

Značka Al Rehab představuje široký výběr sprejových parfémů (35 a 50 ml). Tyto parfémy s velmi příjemnými vůněmi vám zanechají osobní pocit celodenní pohody.

Dostupnost Momentálně nedostupné
155 Kč
Kód produktu 623
Značka Al Rehab Perfumes
Kategorie Orientální parfémy 35 ml a 50 ml
 

Složení: Na zadní straně krabičky.

Parfém, přírodní sprej 35 ml.

Obsah denaturovaného alkoholu 80% objem1,15 Fl.oz

Upozornění: jen pro vnější použití, držte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a chladnu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Pozor hořlavina. Min. Trvanlivost do: viz. Obal

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MZ Avatar autora | 22.11.2020
Velmi,jsem překvapená krásnou ,jemnou vůní.
DO Avatar autora Doteky orientu (Administrátor) 22.11.2020
Děkujeme za hodnocení.
5
Avatar autora | 12.10.2020
Vůni jsem kupovala na slepo, protože gurmánky, to je moje. Vůně není přesně to, co jsem očekávala (očekávala jsem mix citrusů a čokolády, mám sprchový gel takového složení), na jiných stránkách se totiž dozvíte takovéto složení. Jenže vůně je opravdu podle popisu mix karamelu, vanilky a sladkých tónů. Nevoní špatně, ale opravdu snadno se to s ní přežene. Tohle je ten typ vůní, se kterými by se mělo šetřit, protože jsou opravdu intenzivní a dlouho drží.

Naše orientální parfémy pochází z "house of Al Rehab". Máme k dispozici olejové koncentráty, parfémky 3 ml vhodné na vyzkoušení, do kapes a kabelky, na cesty. Dále 6 ml, a parfémované vody eau de parfum o objemu 35 ml a 50 ml. Kupujeme a dovážíme přímo od vyrobce.

Al-Rehab je jedním z předních saúdskoarabských výrobců parfémů, který vytváří jemné tradiční arabské a orientální parfémy. V minulých letech expandoval i do sousedních Emirátů a dalšich blízkovýchodních zemi. Jeho produkty se dnes prodávají po celém světě. I západní producenti v součastnosti přicházejí na chuť orientálním vůním a ty jdou do módy.

Al Rehab umí vyrobit poměrně kvalitní až velmi kvalitni parfémy za velmi rozumnou cenu. Parfémy jsou vyrobeny z drahých přírodních esencí (oud, Taifská ruže, kadidlo, pižmo, santalové dřevo a vzácné koření). V současné době musí být díky celosvětovému zákazu částečně nahrazovány uměle připravenými esencemi.

Al-Rehab vyrábí tekuté parfémy, parfémové oleje (nebo attary, což je tradiční název arabských parfémů), kadidla tzv. bukhoory a vůně pro domácnost. Můžete si vybrat koncentraci vůně, kterou preferujete: všechny parfémové oleje a pevné parfémy jsou bez alkoholu. 

V současné době vyrábí také nádherné pleťové hydratačni krémy a tělová mléka, která jsou parfémovaná právě vůněmi od Al Rehab.Ty nabízíme v další kategorii pod kategorií Kosmetika.

 http://alrehab.com/en/home