Důležité upozornění. S politováním řešíme část našeho sortimentu. Mohli jste si na webu všimnout, že více produktů zmizelo. Je to opravdu zapeklitá situace a je nám líto, že v současné době se sortiment musel takto zúžit. Není to naše vina. Je to z nařízení EU a bylo naší povinností tyto produkty stáhnout z prodeje. Řešíme to a snažíme se co nejrychleji situaci zvládnout. Děkujeme za Vaši trpělivost. Je možné se kdykoliv na nás obrátit s Vašimi dotazy. Ještě jednou se omlouváme, držte nám palce, Doteky orientu.
  • 1 z 2
 

Baharát směs koření Bayara 160g, 330 ml

 

Baharát směs koření Bayara 160g, 330 ml.


Stejně jako jižní Asie má garam masala a severní Afrika má ras el hanout, na Středním východě je všestrannou kořenící směsí baharát. Často se přidává do smažení cibule, aby uvolnila svou plnou chuť. Baharát koření je vynikající na pěčíní jehněčího masa. Také je víc než vhodná k okořenění kofty, kuřecího kebabu, a použítí má i u zeleninových receptů.

Dostupnost Momentálně nedostupné
69 Kč
Kód produktu 1004
Značka Bayara
Webová stránka značky bayara.com/
Kategorie Koření
 

Složení: paprika , černý pepř, koriandr, římský kmín, chilli, hřebíček, muškátový oříšek , kardamom, skořice

Od certifikované firmy splňující ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, HACCP.  

Upozornění: Uchovávejte v suchu a chladu. 

Vyrobeno v SAE. 

Výživové ukazatele v 100 g výrobku:

Energie: 325 kcal/ 1360 KJ

Bílkoviny: 13,0 g

Sacharidy: 58,0 g, z toho cukry 2,8 g

Tuky: 14,0 g, z toho nasycené tuky 1,5 g

Vláknina: 11,0g

Sůl: 0,8 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Náš dodavatel sušených plodů, luštěnin a koření. Emirátská firma, výrobce, Bayara přináší přírodní ingredience z celého světa na váš stůl prostřednictvím široké řady sušeného ovoce, datlí, oříšků, koření, bylinek a luštěnin.

Bayara je certifikovaná firmy splňující ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, HACCP.  

Bayara je jedním z předních producentů sušeného ovoce, luštěnin, ořechů a koření na Středním východě. Nabídka této značky zaručuje odpovědné získávání a zpracování přírodních zemědělských surovin, kde se také využívá moderních metod recyklace odpadů.
 

https://bayara.com/about.php