Modlitební koberce a jiné specifické zboží na dotaz. Pište zprávu. V současné době zavádíme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů.
  • 1 z 2
 

Do ghazal zelený čaj s jasmínem 500g

 

Nabízíme Vám výborný Zelený jasmínový čaj ze Srí Lanky. Jemný a nezaměnitelný. Jeho aroma Vám učaruje.

Připravte si skvělý zelený čaj, pohár zdraví a imunity! Zelený čaj Do Ghazal má zemitý šmrnc a jemnou chuť a je oblíbený po celém světě pro své zdravotní přínosy. Výrobní proces zajišťuje, že zelený čaj si zachovává antioxidanty a další živiny více než černý čaj. Proto by každý den měl být dnem zeleného čaje s jasmínem Do Ghazal.

Do ghazal tea je SVĚTOVĚ No. 1 PRODÁVANÁ ZNAČKA CEYLONSKÉHO ČAJE.

Čaj Do Ghazal vám přináší rodina, která se zavázala přinést ten nejlepší cejlonský čaj přímo na vaše stoly. Zaručujeme, že čaj Do Ghazal je sbírán, zpracováván a balen během několika hodin od výroby, takže jde o nejčerstvější čaj, který si můžete koupit.

Dostupnost Momentálně nedostupné
200 Kč
Kód produktu 1546
Kategorie Černé a zelené čaje - sypané
 

Do Ghazal (což znamená dva jeleny zastoupené na logu) je značka vysoce kvalitního, čistého cejlonského čaje, pěstovaného v centrálních vysokohorských oblastech Srí Lanky. Vyrábí ho rodinná firma Akbar Brothers Ltd., největší vývozce čajů na světě.

Složení: zelený čaj s jasmínem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: