Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů.

Alwazah Tea s kardamomem 400 g

220 Kč
Momentálně nedostupné

Černý sypaný čaj aromatizovaný kořením kardamom. Pravý cejlonský čaj ze Srí Lanky. Popularita Alwazah Tea je založena především na skutečnosti, že se jedná o směs vybraných čajů ze Sri Lanky. Tyto čaje se pěstují na mírných svazích jižní a jihozápadní oblasti Srí Lanky, kde je dostatek srážek.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 1 800 Kč
PORADENSTVÍ
PORADENSTVÍ
osobně/online
OSOBNÍ ODBĚR
OSOBNÍ ODBĚR
v Praze
DOVOZ PRODUKTŮ
DOVOZ PRODUKTŮ
přímo ze SAE a dalších zemí

Detailní popis produktu

Alwazah Tea, také známý jako Swan Brand, je značka cejlonského čaje založená v roce 1954 a vlastněná Sulaimanem AlAbdulKarim & Bros. WLL. Společnost začala jako místní značka v Kuvajtu a od té doby se rozšířila o mezinárodní distribuci. Oblast: Srí Lanka / Cejlon Složení: 100 % Cejlonský černý čaj, kardamom mletý

JAK PŘIPRAVIT SPRÁVNÝ ŠÁLEK ČAJE:

čajová etiketa

Čaj Alwazah je stoprocentně přírodní produkt. Pravidelné pití čaje Alwazah vás nejen osvěží, ale také přispívá ke zdravému životnímu stylu. Čaj Alwazah obsahuje katechiny, které pomáhají předcházet kardiovaskulárním onemocněním. Zelený čaj Alwazah obsahuje antioxidanty, které pomáhají předcházet vzniku rakoviny.

Získejte kvalitu čaje Alwazah, která nejlépe vyhovuje vaší chuti. Do porcelánové konvice odměřte jednu čajovou lžičku čaje Alwazah na osobu. Zalijte čerstvě načepovanou vodou, která se právě začala vařit, a nechte pět minut odstát. Vařený čaj lze do poloviny zamíchat. Nalijte do šálků, podle potřeby přidejte cukr, citron podle chuti. K vaření zeleného čaje: Odměřte jednu čajovou lžičku zeleného čaje Alwazah na osobu. Listy v hrnci nebo malém hrnku přelijte horkou, ale ne vroucí vodou. Nechte odstát jednu až jednu a půl minuty. Pro zachování kvality používejte správné množství čaje Alwazah a po každém použití balení znovu uzavřete. Neskladujte čaj Alwazah s předměty, které silně zapáchají, jako jsou mýdla/mycí prostředky, káva, koření, kosmetika atd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka ALWAZAH TEA byla založena v roce 1954 a vlastní ji Sulaiman AlAbdulKarim & Bros. WLL. Vždy byla zaměřena na vyvážené dokonalé chuti ke spokojenosti zákazníka a zachování jedinečnosti značky. Kvalita produktů byla zachována výběrem těch nejlepších plodin z ceylonského čaje

ALWAZAH TEA expandoval z místní značky počínaje KUVAJTEM, aby byl přítomen prostřednictvím našich dobře zavedených distributorů po celém světě. To zajišťuje, že jejich produkty jsou dostupné na trzích, jako je GCC, USA, Austrálie, Jordánsko a další.

Díky úzké spolupráci s výhradním dodavatelem čaje je Finlays jednou z předních světových čajových společností s více než 250 lety zkušeností v čajovém průmyslu s odbornými znalostmi v oblasti výroby, míchání, balení a obchodování. 15 000 hektarů pozemků společnosti Finlays na Srí Lance a v Keni produkuje více než 40 milionů kilogramů a obchoduje s více než 100 miliony kilogramů čaje ročně, který se zpracovává, mísí, balí a dodává na trhy v USA, Velké Británii, kontinentální Evropě a Asii. Čaj Finlays je preferovanou směsí po celém světě, která je důvěryhodná pro svou konzistenci v kvalitě.

Společnost Finlays byla založena na Srí Lance v roce 1893 a je jednou z nejstarších společností v zemi. Síla společnosti ve výrobě čaje pramení z dlouholetých zkušeností v oblasti získávání a balení. Vlastní také své čajové plantáže, což jim umožňuje kontrolovat kvalitu a tok plodin a dodávat konzistentní proud toho nejlepšího cejlonského čaje.

Čaje Alwazah (značka Swan) jsou vyráběny tak, aby splňovaly mezinárodní standardy kvality. Čaje podléhají přísnému hodnocení kvality a procesům zlepšování před exportem, čímž je zajištěno, že jsou dodávány pouze nejlepší čisté cejlonské čaje s jedním původem. Abychom toto bylo zaručeno, celé výrobní zařízení: ISO 22000 – 2005 – Certifikovaný systém managementu bezpečnosti potravin ISO 9001 – 2008 – Certifikovaný systém managementu jakosti ISO 14001 – 2004 – Systém environmentálního managementu, jehož součástí je i HACCP Závod na výrobu čajových sáčků má certifikaci BRC (British Retail Consortium). Analytická laboratoř má akreditaci ISO/IEC 17025 – 2005 Organizace pro označování Fairtrade (FLO) Certifikováno Certifikace UTZ Certifikace Rain Forest

Naše distribuční sítě jsou založeny na vztazích, které jsme vytvořili a udržujeme po desetiletí. Naše produktové portfolio zahrnuje světově uznávaný cejlonský černý čaj, který nabízíme v různých formách od volně ložených až po balíčky a čajové sáčky a používáme jej také při míchání ochucených čajů.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz