Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů.

TRIPHALA Nature 4U 60 kapslí

Tip
Značka: Dabur
259 Kč
Skladem (>1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

NATURE 4U TRIPHALA 60 kapslí.


Triphala (nebo–li tři plody), bohatá na živiny, reguluje, posiluje a čistí trávicí systém, aniž by odstraňovala nebo vyčerpala životně důležité živiny z vašeho těla.  Jemně a bezpečně čistí střeva. Tato směs je jedním z nejstarších a nejrenomovanějších bylinných vzorců z Védické tradice. Jemná, výživná směs tří plodů: Amalaki, Bibhitaki a Haritaki. Vysoká koncentrace oleje z linolové kyseliny a vitamínu C. Je nenávyková a bezpečná pro lidi všech věkových kategorií. Triphala podporuje zdravé trávení a gastrointestinální funkci střev, a zároveň podporuje dobré střebávání živin. Triphala může při pravidelném používání omladit trávící systém, i 

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 1 800 Kč
PORADENSTVÍ
PORADENSTVÍ
osobně/online
OSOBNÍ ODBĚR
OSOBNÍ ODBĚR
v Praze
DOVOZ PRODUKTŮ
DOVOZ PRODUKTŮ
přímo ze SAE a dalších zemí

Detailní popis produktu

zlepšit jaterní funkce. Je určena k podpoře imunitního systému a k celkovému zdraví. Amalaki, Bibhitaki a Haritaki jsou tři z významově nejdůležitějších ovocných plodů, které se osvědčily svou službou lidem po tisíce let. Používají se po tisíce let, je to jedna z nejdůležitějších rostlinných směsí ájurvédské medicíny. Je plná antioxidantů a má jednu z nejvyšších koncentrací vitamínu C včetně bioflavonoidů. Všechno v jednom! Ájurvédská Triphala nahradí probiotika, bylinné projímadlo, trávicí a jaterní detoxy. Uchovávejte na suchém, chladném místě a mimo dosah dětí. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. 100% přírodní a 100% vegetariánský produkt. Více na našem blogu: Triphala – pro kompletní očistu těla (dotekyorientu.cz)

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně. Jarní detox: 2 kapsle před spaním. Složení: Emblika officinalis, Terminalia chebula a Terminalia belerica, P., Ext. 250mg v jedné kapsli. Neaktivní složky: mikrokrystalická celulóza, koloidní silikon dioxid, magnesium stearát, hydroxypropylmetylcelulóza, rostlinná celulóza (obal kapsle), voda. 100% přírodní & 100% vegetariánský produkt. Vhodné od 12 let. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte v suchu a chladnu, chraňte před přímým slunečním zářením. Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Výrobce: Dabur Indie

NATURE 4U TRIPHALA 60 capsules.Nutrient-rich Triphala (or three fruits) regulates, strengthens, tones, and cleanses your digestive system without stripping or depleting your body of vital nutrients
. A gentle, safe cleansing formula for the colon. One of the oldest and most renowned herbal formulas from the Vedic tradition, Triphala is a gentle, nourishing blend of three fruits: amalaki, bibhitaki, and haritaki. High in linoleic oil and vitamin C, non-habit-forming and safe for people of all ages, our Ayurvedic Triphala formula's colon cleansing action supports healthy digestive and gastrointestinal function while strengthening nutritional assimilation. Triphala is the formula of choice when it comes to deep rejuvenation as it can be used to rejuvenate the digestive system, support healthy liver function, support the immune system, support healthy inflammatory response and as a tonic for overall health. To call Triphala a mere colon cleanse is a colossal understatement. Amalaki, Bibhitaki, and Haritaki are three of the world’s greatest superfruits with a proven track record of thousands of years. Used for thousands of years it is one of the most important herbal formulas in Ayurvedic medicine. It is abundant in antioxidants and has one of the highest concentrations of vitamin C and its cofactors including bioflavonoids. All in one! The Ayurvedic Triphala formula parallels the actions of Probiotics, herbal laxatives, digestive, and liver cleansers. Taken daily, your body will experience the great benefits of Triphala on multiple levels-and due to its high vitamin content. Used for thousands of years in India, Ayurvedic Triphala has established itself among natural healers. If your system is in need of rebalancing, this is an excellent remedy: the three fruits that make up Triphala are said to address the three humors of the body, creating internal harmony. Take 1-2 capsule with warm water daily. 
Store in a dry, cool place and out of reach of children. Protect from direct sunlight.100% Natural and 100% vegetarian product. 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz