Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů.

BOSWELLIA Nature 4U 60 kapslí

Tip
Značka: Dabur
265 Kč
Skladem (>1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

NATURE 4U BOSWELLIA 60 kapslí.


Používá se na klouby a k celkovému zlepšení pohybu. Tento doplněk stravy je efektivní přírodní protizánětlivý prostředek, který zlepšuje průtok krve do kloubu pro jeho lepší výživu a funkčnost. Ulevuje od bolesti. Boswelie je známá také jako indický kadidlovník. Používali ho léčitelé a tradiční lékaři v Africe a Indii jako protizánětlivý lék po staletí. Boswellie se používá ke zlepšení zdraví kloubů a kůže, k léčbě zánětů a k posílení imunitního systému.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 1 800 Kč
PORADENSTVÍ
PORADENSTVÍ
osobně/online
OSOBNÍ ODBĚR
OSOBNÍ ODBĚR
v Praze
DOVOZ PRODUKTŮ
DOVOZ PRODUKTŮ
přímo ze SAE a dalších zemí

Detailní popis produktu

Také přispívá k podpoře dobré nálady a proti stárnutí. Tento výrobek není vhodný k léčení nebo prevenci závažných onemocnění a nemocí.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně zapít trochou vody. Není vhodné pro děti a mládež do 16 let. 100% přírodní & 100% vegetariánský produkt. Složení: Boswellia serrata (výtažek z pryskyřice) - Exd., Ext. 300 mg v jedné kapsli. Neaktivní složky: mikrokrystalická celulóza, koloidní silikon dioxid, magnesium stearát, hydroxypropylmetylceluloza, rostlinná celulóza (obal kapsle), voda. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte v suchu a chladnu, chraňte před přímým slunečním zářením. Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Výrobce: Dabur Indie

 

NATURE 4U BOSWELLIA 60 capsules.


  • it is used to support joint functionality and movement 
  • it is used as an effective natural anti-inflammatory 
  • it is used to improve blood flow to the joint for better functionality
  • it is used to exhibits pain-relieving properties

Boswellia also is known as Indian Frankincense. It has been used by healers and traditional medicine practitioners in Africa and India as an anti-inflammatory for centuries.

Boswellia is used to improved joint and skin health, reduced inflammation, boosting the immune system, promoting a calm mood and anti-aging effects.

This product is not suited for diagnosing, healing, treating or preventing serious illness and diseases.

Dosage: Have 2 capsule daily, take with some water.

Safety: Not to be consumed by children or youths under the age of 16. Store dry, cool and away from children’s reach. The recommended daily dose should not be exceeded.

100% Natural and 100% Veg. Store in a dry, cool place and out of reach of children. Protect from direct sunlight.

 

5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HK Avatar autora | 15.9.2023
Je super, ještě jsem si priobjednala a budu kupovat stále, první preparát, který opravdu funguje.Neboli mě tolik klouby a užívám teprv tyden ...
5
HK Avatar autora | 11.9.2023
Zdá se že to pomáhá, spokojenost.
5
ZL Avatar autora | 12.5.2023
Velká spokojenost.
5
HT Avatar autora | 17.6.2020
Ano, vegetariánské kapsle s bosvelii mi vyhovují.

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz