Důležité upozornění. S politováním řešíme část našeho sortimentu. Mohli jste si na webu všimnout, že více produktů zmizelo. Je to opravdu zapeklitá situace a je nám líto, že v současné době se sortiment musel takto zúžit. Není to naše vina. Je to z nařízení EU a bylo naší povinností tyto produkty stáhnout z prodeje. Řešíme to a snažíme se co nejrychleji situaci zvládnout. Děkujeme za Vaši trpělivost. Je možné se kdykoliv na nás obrátit s Vašimi dotazy. Ještě jednou se omlouváme, držte nám palce, Doteky orientu.
  • 1 z 2
 

Quinoa bílá Bayara 400 g

 

Quinoa bílá Bayara 400 g.


Semínka Merlíku chilského. Quinoa bílá je vhodná pro celiaky, je to přirozeně bezlepková surovina. Tato plodina je stále oblíbenější v českých kuchyních, její uplatnění je velice široké. Quinoa je ideální přílohou tam, kde jste doposud používali kuskus, bulgur nebo rýži. Věděli jste, že NASA zařadila quinou na seznam potravin, kterou astronauti konzumují při pobytu ve vesmíru?

Quinoa se vyskytuje v celé řadě odlišných oblastí, od rovníku až po Chile, od hladiny moře až do 4 tis. m.n.m. Jsou vyšlechtěny různé typy s rozdílnou dobou růstu, většina z nich je schopná vyrůst i tam, kde se běžné obilniny neuchytí.

Výprodej, poslední dva kusy: spotřebujte nejlépe do 8/2021

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
69 Kč
Kód produktu 506
Značka Bayara
Webová stránka značky bayara.com/
Kategorie Sušené plody
 

Složení: quinoa bílá 400 g

Od certifikované firmy splňující ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, HACCP.

Upozornění: Uchovávejte v suchu a chladuchraňte před slunečním zářením. Skladování: Skladujte při teplotách do 18°C, relativní vlhkosti vzduchu do 65% a chraňte před slunečními paprsky.

Vyrobeno v SAE.

Výživové ukazatele v 100 g výrobku:

Energie:  120 kcal/ 502 KJ

Bílkoviny:  4,4 g

Sacharidy: 21,3 g, z toho cukry 0,9 g

Tuky: 1,9 g, z toho nasycené tuky 0,2 g

Vláknina: 2,8 g

Sůl: 0 g 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Náš dodavatel sušených plodů, luštěnin a koření. Emirátská firma, výrobce, Bayara přináší přírodní ingredience z celého světa na váš stůl prostřednictvím široké řady sušeného ovoce, datlí, oříšků, koření, bylinek a luštěnin.

Bayara je certifikovaná firmy splňující ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, HACCP.  

Bayara je jedním z předních producentů sušeného ovoce, luštěnin, ořechů a koření na Středním východě. Nabídka této značky zaručuje odpovědné získávání a zpracování přírodních zemědělských surovin, kde se také využívá moderních metod recyklace odpadů.
 

https://bayara.com/about.php