Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů. POZOR: alzaboxy apod. Balíkovna-BOX Zkrácená úložní doba - druhý pracovní den do 7:00 Dobírku je potřeba zaplatit online přes platební bránu ještě před vyzvednutím balíku Nejdelší strana balíku je max. 50 cm Nejde počítat s dobírkou na místě, nelze kombinovat s klasickou dobírkou.

Vatika pernamentní barva na vlasy Oil fusion jet black - extra černá 108 ml

Novinka Tip
Značka: Dabur
250 Kč
Skladem (>1 ks)
Můžeme doručit do:
2.6.2023

Vatika pernamentní barva na vlasy Oil fusion jet black - extra černá 108 ml.


100% pokrytí s výživným olejem z ostružiny Olej z ostružiny, olej, který je chladný lisovaný ze semen ostružin, a je přirozeným zdrojem tokoferolů, tocotriencols a Lutien, plné životně důležitého fytosterolu beta-sitosterolu, je to také a bohatý zdroj vitamínu C. Vitamin C může bojovat Bojové bojové bojové bojové bojové bojové vrásky, skvrny, velké póry a další kožní vady. Brilantní lesk ve 4 jednoduchých krocích. 

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 1 800 Kč
PORADENSTVÍ
PORADENSTVÍ
osobně/online
OSOBNÍ ODBĚR
OSOBNÍ ODBĚR
v Praze
DOVOZ PRODUKTŮ
DOVOZ PRODUKTŮ
přímo ze SAE a dalších zemí

Detailní popis produktu

100% pokrytí šedin bohatou barvou za 30 minut.
Pokyny pro použití: Krok 1: Mix. Vyprázdněte barvicí trubici a lahvičku v kovové misce a promíchejte a vytvořte homogenní směs.

Krok 2: Nasaďte si rukavice a pomocí kartáče a aplikátoru naneste směs vhodně na vlasy. Zaměřte se na šedé vlasy. Nechte působit po dobu 30 minut.
Krok 3: Důkladně opláchněte vlažnou vodou, dokud voda není bezbarvá.
Krok 4: Naneste na vlasy nejlépe kondicionér s černým kmínem (čili s černuchou setou) a nechte 1-2 minuty. Opláchněte vlažnou vodou.

Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Jedno balení barvy obsahuje: barva v 40 ml tubě, vývojka 60 ml, kondicionér 8 ml,1 pár igelitových rukavic, 1 kartáček na nanášení barvy. Nevhodné pro osoby přecitlivělé na některou ze složek produktu. V případě, že se barva dostane do očí, opláchněte vodou, v akutním případě vyhledejte lékaře. Skladujte na suchém chladném místě. Chraňte před dětmi. Upozornění: Může způsobit alergickou reakci. Proveďte test na alergii 48 hodin před každým použitím. Zabraňte kontaktu s očima, pokud se produkt dostane do kontaktu s očima, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím vody. Pouze pro vnější použití. Obsahuje fenylendiamin, resorcinol, amoniak a peroxid vodíku. Noste vhodné rukavice. Tento produkt není určen pro použití u osob mladších 16 let. Složení: Na zadní straně obalu. Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Vyrobeno pro Dabur v Itálii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz