Růžová voda Dabur

 

Růžová voda Dabur 250 ml.


Již brzy opět na skladě.

Růžová voda slouží kromě použití v kuchyni jako toaletní pleťová voda, má stimulační účinky na prokrvení pokožky, čistí pleť. Výborně může nahradit pleťovou vodu, tonikum a odličovací vodu. Hydratuje pokožku a omlazuje. Působí proti akné, redukuje viditelnost žilek a jizev. Růžová voda je přírodní tonikum,osvěžuje a příjemně ochlazuje. Pomáhá při kousnutí hmyzem, malých infekcích, zklidnit spáleniny od slunce nebo opruzeniny.

Složení: voda, propylenglykol, sorbát draselný, extrakt z růží, kyselina citrónová.

Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Výrobce: pro Dabur: Naturelle, Ras Al Khaimah, SAE

Dostupnost Momentálně nedostupné
95 Kč
Kód produktu 182
Značka Dabur
Kategorie Růžová voda
 

Doporučuje se používat po koupeli nebo ranní hygieně. Je vhodná pro citlivou pleť. Omlazení díky vodě z růží. Uchovávejte na suchém, chladném místě a mimo dosah dětí.

Rose Water Dabur 250 ml.


Rose water serves as a toilet lotion, has stimulatory effects on blood flow to the skin, cleans the skin. It can perfectly replace skin water, tonic, and facial water. Moisturizes the skin and rejuvenates. Works against acne reduce the visibility of veins and scars. Rose water is a natural tonic, refreshes, and pleasantly coals. It helps with insect bites, small infections, sunburn or diaper rash. Recommended using after a bath or morning hygiene. It is suitable for sensitive skin. Rejuvenation thanks to the water of roses.

Přidat hodnocení
5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 22.2.2021
Výborná na pleť, príjemná vôňa
5
DL Avatar autora | 2.2.2021
Růžová voda mi zachránila pleť, moje dlouhotrvající problémy s akné a suchou pokožkou jsou pryč. Naprostá spokojenost. Doporučuji.
5
DT Avatar autora | 31.3.2020
Jsem spokojená

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.