Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů. POZOR: alzaboxy apod. Balíkovna-BOX Zkrácená úložní doba - druhý pracovní den do 7:00 Dobírku je potřeba zaplatit online přes platební bránu ještě před vyzvednutím balíku Nejdelší strana balíku je max. 50 cm Nejde počítat s dobírkou na místě, nelze kombinovat s klasickou dobírkou.

Alárd Olej z černuchy seté 100 ml

Novinka Tip
Značka: Al’ard
195 Kč
Skladem (>1 ks)
Můžeme doručit do:
2.6.2023

Al’ard za studena lisovaný panenský černý olej 100 ml

1. Olej z černých semen se může jíst a nejlépe by se měl jíst syrový. Většina lidí to považuje za mírně hořké a trochu horké. Jiní to přirovnávají k příchuti kmínu nebo oregana. Konzumujete ji syrovou po jedné čajové lžičce a vyhněte se zahřívání, aby se zachovaly živiny. Kvůli jeho silné chuti můžete olej před požitím smíchat s medem nebo citronovou šťávou. Můžete také smíchat s kefírem nebo jogurtem. Olej lze také pokapat saláty, jako jsou dresinky, nebo jej přimíchat do čajů, smoothies a kávy (i když mějte na paměti upozornění ohledně jeho štiplavé chuti).

2. Olej z černých semen lze také použít lokálně, jako je masírování pokožky, vtírání na hrudník, vtírání oleje na spánky a mnoho dalších použití.

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 1 800 Kč
PORADENSTVÍ
PORADENSTVÍ
osobně/online
OSOBNÍ ODBĚR
OSOBNÍ ODBĚR
v Praze
DOVOZ PRODUKTŮ
DOVOZ PRODUKTŮ
přímo ze SAE a dalších zemí

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh značky Al’ard
Al’ard Palestinian Agri-Products Ltd. je inovativní a dynamická společnost nabízející širokou škálu vysoce kvalitních zemědělských produktů z Palestiny. Společnost Al’ard byla založena v roce 2008 a věří v principy sociálního investování a je členem Mezinárodní asociace spravedlivého obchodu.

Zaměřují se na posílení, podporu a povzbuzení palestinských zemědělců v nedostatečně investovaných rozvojových komunitách, aby využívali palestinský zemědělský potenciál. Poskytují jim nástroje, školení a znalosti k výrobě vysoce kvalitních prémiových produktů, které mohou konkurovat na mezinárodních trzích.

Proč kupovat palestinské produkty?
1. Prvním důvodem, proč kupovat palestinské výrobky, je jednoduše to, že jsou chutné a té nejlepší kvality. Jejich olivový olej je celosvětově proslulý svou prvotřídní extra panenskou kvalitou díky topografii země, starobylým stromům a našemu deštěm živenému zemědělskému systému, který je jedinečný pouze v této malé části světa. Zde v Palestině je pouze krátká sezona oliv, takže se sbírají v nejlepším stavu, dříve než přezraje a stane se příliš kyselým, takže patří k nejlepším na světě. Tradiční Freekah je také jedinečná díky tradiční polní metodě pražení. V neposlední řadě k kvalitním a jedinečných várobkům pod značkou Al’ard patří vonné řady zataarů a šalvěje, které rostou divoce na skalnatých kopcích, takže jsou přirozené, chutné, zdravé a vyskytují se pouze zde.

2. Druhým důvodem, proč si koupit Palestince, je podpora těchto malých řemeslných farmářů a výrobců, kteří se spoléhají na své malé pozemky, aby uživili své rodiny a udrželi svůj způsob života.

3. Za třetí, nákupem palestinských potravin pomáháte zachovat milovanou kulturu jídla a identity, která je v současné politické situaci pomalu narušována.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz