• 1 z 6
 

Kokosový olej Anmol gold Dabur 500 ml

 

Kokosový olej Anmol gold Dabur 500 ml.


Kokosový olej patří mezi nejoblíbenější oleje pro vnější i vnitřní užití. Používá se ve studené i teplé kuchyni, oblíbený je také pro ošetření pleti (hydratuje pokožku, působí proti vráskám, působí proti svědění kůže), na vlasy a pro masáže. Kokosový olej řada odborných kruhů zpochybňuje (zejména pro jeho účinky na zdraví – zdroj tuků), ale jiní ho naopak velmi propagují.

Běžně se používá v orientálních receptech, ke smažení třeba i palačinek.  Někteří ho radí používat při redukčních dietách. Snese vysoké teploty, kouřový bod 230 °C , nepřepaluje se. Je tedy vhodný pro teplou kuchyni, smažení, pečení a vaření.

Příklady méně obvyklého použití:

Čajová lžička kokosového oleje přidaná do šálku kávy prospěje vašemu metabolismu, dodá vám trochu energie a ještě posílí duševní schopnosti

Kokosový olej je vhodný k takzvanému oil pulling (přírodní čištění a detoxikace dutiny ústní).

Kokosová káva. Ještě jste nezkoušeli?

Kávu si připravíme tradičním způsobem v presovači a přidáme lžičku kokosového oleje, dochutíme skořicí (posypeme) a pořípadně osladíme.

 

Bod tání kokosového oleje: Při cca 25 °C se z tuhého bílého kokosového oleje stává čirá hustá tekutina.

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
130 Kč
Kód produktu 764
Značka Dabur
Kategorie Potraviny
 

Anmol Gold je čistý kokosový olej, který je vyroben z nejlepších ručné trhaných kokocśových ořechů. Pochází z udržitelného zemědělství.

Složení: kokosový olej 99,99%, antioxidant E 319.

Vyrobeno v Indii pro export.

Výživové ukazatele ve 100 g výrobku: energetická hodnota 3765 kj/900 kcal, tuky 100 g, z toho nasycené 92 g, nasycené sacharidy 0 g, z toho cukry 0 g, vláknina 0 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g.

Vhodný pro vegetariány. Neobsahuje žádnou laktózu. Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, po otevření lépe v chladničce a mimo dosah dětí.

min. doba trvanlivosti do konce 6/2021

Využijte slev, poslední kus.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.