Ghee - přepuštěné máslo Dabur organic ghee

 

Přepuštěné máslo Dabur organic ghee 470 g.


Přepuštěné máslo Dabur organic ghee je vyrobené z mléka krav pasoucích se na trávě. Je vyrobeno podle tradičního indického receptu z 100% certifikovaného organického kravského mléka.
Ghee, přepuštěné máslo se používá k vaření v oblasti Indie a okolí jako zdravější a chutnější varianta kuchyňských olejů už více než tisíciletí. Ghee máslo je produkt, který má všechny vlastnosti kvalitního másla.
Obsahuje betakaroten a vitamíny A, D, E a K, neobsahuje bílkoviny.
S ghee můžete péct, vařit a máslo je chutné i s chlebem. Ghee je dobré pro zdraví. Mezi jeho pozoruhodné vlastnosti patří antimikrobiální a antivirové vlastnosti. Kromě toho má ghee pozitivní vliv na mozkovou funkci a také podporuje správné fungování trávícího traktu a kardiovaskulárního systému.

Ghee je známé rovněž v ajurvédě, která klade velký důraz na používání ghee pro jeho léčebné vlastnosti. Ghee, pokud se používá s jinými léčivými bylinami, pomáhá v správném fungování našich těl, ale také pomáhá léčit četné nemoci.

Složení: mléčný tuk bio. Výživové ukazatele ve 100 g výrobku: energetická hodnota 3693 kj/898 kcal, tuky 99,8 g, z toho nasycené 66 g, jednoduché tuky 24,1 g, složené 3,4 g, nasycené sacharidy <0,01 g, z toho cukry <0,01 g, vláknina 0 g, bílkoviny < 0,01 g, sůl < 0,01 g. Výrobce: V EU pro Dabur

Vhodný pro vegetariány. Neobsahuje žádnou laktózu. Skladování: Skladujte v chladničce a mimo dosah dětí.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
320 Kč
Kód produktu 191
Značka Dabur
Kategorie Potraviny
 

Grass Fed Organic Cow Ghee 470 g.


Dabur Organic ghee is made from milk of cows grazing on the grass. It is made according to a traditional Indian recipe from 100% certified Organic cow's milk. Ghee, the clarified butter is used to cooking in the area of India and surrounding area as a healthier and tastier variant of kitchen oils for more than a millennium. Ghee Butter is a product that has all the qualities of quality butter. Contains beta-carotene and vitamins A, D, E and K, does not contain proteins. With ghee you can bake, cook and butter is tasty even with bread. Ghee is good for health. Its notable features include antimicrobial and antiviral properties. In Addition, ghee has a positive effect on brain function and also promotes proper functioning of the digestive tract and cardiovascular system. 
Ghee is also known in Ayurvedic, which puts great emphasis on the use of Ghee for its therapeutic properties. Ghee, if used with other medicinal herbs, helps in the proper functioning of our bodies, but also helps to heal numerous diseases.

Suitable for vegetarians. Contains no lactose. Produced without the presence of genetically modified organisms. Storage: Store in a refrigerator.

 

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HT Avatar autora | 23.9.2020
Výborné a kvalitní ghee, u nás v kuchyni nezbytné.

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.