• 1 z 4
 

AL REHAB SABAYA Parfémovaný hydratační krém 70 g

 

AL REHAB SABAYA Parfémovaný hydratační krém 70 g.


Populární vůně Sabaya nyní dostupná také jako Al-Rehab parfémovaný hydratační krém.

Okouzlující orientální vůně vhodná po celý rok a po celý den.

Krém Sabaya po otevření jemně voní po orientálních olejích. Specifická vůně s tóny růže a bavlny. Po natření vytvoří na vaší pleti jemný film, který se ihned vsákne. Není mastný. Je vhodný pro normální pleť a pro všechny věkové kategorie.

Více o vůni SABAYA: https://www.dotekyorientu.cz/kosmetika/sabaya/

Parfémované hydratační krémy od Al Rehab představují kombinaci používání vůně a osobní péče o pokožku Je to moderní alternativa, která umožňuje o sebe komplexně pečovat.

Složení: Na zadní straně obalu. Upozornění: jen pro vnější použití, držte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a chladnu, chraňte před přímým slunečním zářením. 

Trvanlivost do: viz. Obal

Výrobce: SAE

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
125 Kč
Kód produktu 653
Značka Al Rehab Perfumes
Kategorie Parfémované hydratační krémy Al Rehab 70 g
 

Tyto pleťové hydratační krémy nabízejí to nejlepší z péče o pleť v kombinaci s vůní klasických orientálních vůní. Jsou ideální kombinací, kterou máte možnost vyzkoušet a ocenit, v osobní péči o pleť, doplněnou populárními vůněmi parfémů Al Rehab. Tyto produktu vhodně rozšiřují širokou škálu parfémů Al Rehab a jejich příjemné složení uspokojí mnohé z vás.

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KU Avatar autora | 27.6.2021
Krém po otevření jemné voní po orientálních olejích. Specifická vůně s tóny růže a bavlny. Po natření vytvoří na vaší pleti jemný film, který se hned vsákne. Je vhodný pro normální pleť. Pro všechny věkové kategorie. Určitě doporučuji vyzkoušet.
5
MA Avatar autora | 4.11.2020
moc hezky voní a hydratuje dobře

Naše orientální parfémy pochází z "house of Al Rehab". Máme k dispozici olejové koncentráty, parfémky 3 ml vhodné na vyzkoušení, do kapes a kabelky, na cesty. Dále 6 ml, a parfémované vody eau de parfum o objemu 35 ml a 50 ml. Kupujeme a dovážíme přímo od vyrobce.

Al-Rehab je jedním z předních saúdskoarabských výrobců parfémů, který vytváří jemné tradiční arabské a orientální parfémy. V minulých letech expandoval i do sousedních Emirátů a dalšich blízkovýchodních zemi. Jeho produkty se dnes prodávají po celém světě. I západní producenti v součastnosti přicházejí na chuť orientálním vůním a ty jdou do módy.

Al Rehab umí vyrobit poměrně kvalitní až velmi kvalitni parfémy za velmi rozumnou cenu. Parfémy jsou vyrobeny z drahých přírodních esencí (oud, Taifská ruže, kadidlo, pižmo, santalové dřevo a vzácné koření). V současné době musí být díky celosvětovému zákazu částečně nahrazovány uměle připravenými esencemi.

Al-Rehab vyrábí tekuté parfémy, parfémové oleje (nebo attary, což je tradiční název arabských parfémů), kadidla tzv. bukhoory a vůně pro domácnost. Můžete si vybrat koncentraci vůně, kterou preferujete: všechny parfémové oleje a pevné parfémy jsou bez alkoholu. 

V současné době vyrábí také nádherné pleťové hydratačni krémy a tělová mléka, která jsou parfémovaná právě vůněmi od Al Rehab.Ty nabízíme v další kategorii pod kategorií Kosmetika.

 http://alrehab.com/en/home