Důležité upozornění. S politováním řešíme část našeho sortimentu. Mohli jste si na webu všimnout, že více produktů zmizelo. Je to opravdu zapeklitá situace a je nám líto, že v současné době se sortiment musel takto zúžit. Není to naše vina. Je to z nařízení EU a bylo naší povinností tyto produkty stáhnout z prodeje. Řešíme to a snažíme se co nejrychleji situaci zvládnout. Děkujeme za Vaši trpělivost. Je možné se kdykoliv na nás obrátit s Vašimi dotazy. Ještě jednou se omlouváme, držte nám palce, Doteky orientu.
  • 1 z 2
 

Koriandr celý Bayara 200 g

 

Koriandr celý Bayara 200 g.

Koriandr celý od Bayary je výběrové a kvalitní koření, vždy čerstvé. Je vhodné pro domácí kuchaře a kulinářské profesionály. Jako koření se používají semena aromatické vůně, která jsou charakteristická svou jemně hořkou až ostrou chutí. Původně jeho pěstování bylo rozšířeno na východu Středomoří a západu Asie, ale víme že se dá pěstovat i v Čechách. Produkoval se už dávno hlavně v Indii a Egyptě, je příbuzný s anýzem, kmínem a koprem. Bez koriandru se neobejde turecká i blízkovýchodní kuchyně, egyptská, stejně tak jako je domácí v gruzínské a latinskoamerické kuchyni. Je jednou ze složek znamé kořenící směsi kari. Použití má poměrně různorodé, hodí se na nakládání zeleniny, přidává se k pečenému masu i do chleba.

Z jeho příznivých zdravotních účinků můžeme zdůraznit to, že podporuje tvorbu žaludečních šťáv a působí příznivě na trávení. Koriandrový čaj pomáhá při bolestech břicha, pocitu plnosti a nadýmání. Známé jsou také obklady z koriandru, které mohou pomoci při revmatických bolestech kloubů.

 

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
30 Kč
Kód produktu 827
Značka Bayara
Webová stránka značky bayara.com/
Kategorie Koření
 

Složení: koriandr celý - semena

Od certifikované firmy splňující ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, HACCP.  

Upozornění: Uchovávejte v suchu a chladu.

Vyrobeno v SAE. 

Výživové ukazatele v 100 g výrobku:

Energie:  23 kcal/ 96 KJ

Bílkoviny: 2,1 g

Sacharidy: 3,7 g, z toho cukry 0,9 g

Tuky:  0,5 g, z toho nasycené tuky 0,0 g

Vláknina: 2,8 g

Sůl: 11 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Náš dodavatel sušených plodů, luštěnin a koření. Emirátská firma, výrobce, Bayara přináší přírodní ingredience z celého světa na váš stůl prostřednictvím široké řady sušeného ovoce, datlí, oříšků, koření, bylinek a luštěnin.

Bayara je certifikovaná firmy splňující ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, HACCP.  

Bayara je jedním z předních producentů sušeného ovoce, luštěnin, ořechů a koření na Středním východě. Nabídka této značky zaručuje odpovědné získávání a zpracování přírodních zemědělských surovin, kde se také využívá moderních metod recyklace odpadů.
 

https://bayara.com/about.php