Důležité upozornění. S politováním řešíme část našeho sortimentu. Mohli jste si na webu všimnout, že více produktů zmizelo. Je to opravdu zapeklitá situace a je nám líto, že v současné době se sortiment musel takto zúžit. Není to naše vina. Je to z nařízení EU a bylo naší povinností tyto produkty stáhnout z prodeje. Řešíme to a snažíme se co nejrychleji situaci zvládnout. Děkujeme za Vaši trpělivost. Je možné se kdykoliv na nás obrátit s Vašimi dotazy. Ještě jednou se omlouváme, držte nám palce, Doteky orientu.
Tip Efekt lupa
 

Sada Hera pro 4 osoby

 

Pořiďte si toto krásné užitkové nádobí a vytvořte si přímo dovolenkovou náladu. Máte rádí orientální kuchyň? Toto ručně malované nádobí bude na to úplně dělané.

Sada luxusního handmade nádobí Hera pro 4 osoby obsahuje za zvýhodněnou cenu 4x Hluboký talíř Hera, 4x Mělký talíř Hera, 4x Dezertní talíř Hera (Varianta A). Navíc můžete mít Mělkou mísu Hera ve (Varianta B) nebo Mísu Hera (Varianta C).

Pokud byste chtěli mít v sadě místo 4x Dezertních talířů 4x Malý dezertní talířek Hera zvolte Variantu D.

Výhodné zaváděcí ceny!

 

 

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné (1 ks) Momentálně nedostupné (1 ks) Momentálně nedostupné (1 ks) Momentálně nedostupné
Varianta
1 900 Kč 2 450 Kč 2 580 Kč 1 500 Kč od 1 500 Kč
Kategorie Dekor Hera
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: