DOPRAVA S PPL JEN ZA KORUNU, celý březen. Pro osobní návštěvy: Zavedli jsme možnost platby hotovostí přímo u nás ve skladu. Přijďte, vyberte a můžete odejít s nákupem rovnou domů.
  • 1 z 3
 

Deglet datle dattes D'Algerie 1 kg

 

Výtečné a nezaměnitelné - to jsou Deglet Nour datle. U nás můžete nové zakoupit čerstvé datle odrůdy "Deglet Nour" na větvičce - 1 kg.

Deglet Noor jsou „datle světla“ a dostaly své jméno, protože střed tohoto druhu vypadá zlatě nebo světle, když je držen proti slunci. Jsou sladké a polosuché. Prémiová kvalita, čerstvé. S peckou. Deglet Nour také Deglet Noor  je velmi významná odrůda datlí pojmenovaná také Royal Dates.Degtĺet Nour je kultivar datlové palmy, který pochází z oázy Tolga v Alžírsku. Datle Deglet Nour, běžně jsou po právu označované jako „královny všech datlí“, mají jemnou strukturu, průsvitnou světlou barvu a jemnou medovou chuť, a tím se hodně odlišují od jiných odrůd datlí. Deglet Nours je populární v Alžírsku, Libyi, Tunisku a Spojených státech, kde se pěstuje ve vnitrozemských oázách a je hlavním exportním kultivarem. Deglet Nour je jedním ze stovek kultivarů datlové palmy, ale podle Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) je nejvýznamnější odrůdou z hlediska hodnoty vývozu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
185 Kč
Kód produktu 1531
Kategorie Datle
 

Datle tohoto kultivaru jsou dostupné po celou sezónu pozdního léta a podzimu. Plody jsou středně velké a mají žlutou až jantarovou barvu. Mají také křupavou a polosuchou texturu s velkým semenem. Tyto datle jsou méně sladší než u odrůdy Medjool.Deglet Nour také Deglet Noor  je velmi významná odrůda datlí pojmenovaná také Royal Dates.Degtĺet Nour je kultivar datlové palmy, který pochází z oázy Tolga v Alžírsku. Datle Deglet Nour, běžně jsou po právu označované jako „královny všech datlí“, mají jemnou strukturu, průsvitnou světlou barvu a jemnou medovou chuť, a tím se hodně odlišují od jiných odrůd datlí.

Deglet Nours je populární v Alžírsku, Libyi, Tunisku a Spojených státech, kde se pěstuje ve vnitrozemských oázách a je hlavním exportním kultivarem. Deglet Nour je jedním ze stovek kultivarů datlové palmy, ale podle Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) je nejvýznamnější odrůdou z hlediska hodnoty vývozu.

Datle tohoto kultivaru jsou dostupné po celou sezónu pozdního léta a podzimu. Plody jsou středně velké a mají žlutou až jantarovou barvu. Mají také křupavou a polosuchou texturu s velkým semenem. Tyto datle jsou méně sladší než u odrůdy Medjool.

Složení: 100 % datle Deglet Nour s peckou

Země původu: Alžírsko

Skladujte v chladu do 6 stupňů Celsia, v suchu a temnu.

Spotřebujte nejlépe do : 23/10/2023

Upozornění: Chraňte před dětmi, nebezpečí zadušení peckou.

Datle obsahují spoustu vitamínu a minerálů:
Na 100 g výroku: vápník 42,4 mg, hořčík 39 mg, železo 0,63 mg.

Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota: 291,7 kcal
Tuky: 0,46 g
Vápník: 42,4 mg
Hořčík: 39 mg
Železo: 0,63mg
Vláknina: 2,6 mg
Bílkoviny: 2,08 g
Sůl: 0 g
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: