POZOR: 19. 12. nejzazší termín pro podání na výdejních místech Zásilkovny, aby jste Váš balíček stihli vyzvednout před svátky.

Date Crown Datle Khalas 1 kg

155 Kč
Momentálně nedostupné

Date Crown Datle Khalas 1 kg

Datle Khalas je měkké, tmavě zbarvené, a v ústech se jen rozpouští.

Datle Khalas se mohou konzumovat bez úpravy nebo se mohu nakrájet na kousky a přidat do cereálií, do pudinku, ke chlebu, do koláčů, sušenek, ke zmrzlině nebo do zdravých tyčinek vlastní výroby. Obsahují draslík, železo, kyselinu listovou, vitamín C. Datle působí jako posilovač energie, posilují zdraví nervového systému a zlepšují zdraví pokožky.

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
nad 1 800 Kč
PORADENSTVÍ
PORADENSTVÍ
osobně/online
OSOBNÍ ODBĚR
OSOBNÍ ODBĚR
v Praze
DOVOZ PRODUKTŮ
DOVOZ PRODUKTŮ
přímo ze SAE a dalších zemí

Detailní popis produktu

Tyto datle jsou měkké a suché někdy polosuché. Mají lesklou černohnědou slupku a dužninu. Dužnina obklopuje centrální podlouhlé semeno - pecku. Farmy Khalas se nacházejí po celém GCC, ale pěstují se hlavně v Al Ain a západní oblasti. Spojené arabské emiráty jsou druhým největším producentem datlí Khalas.

Datle Khalas mají vydatnou, plnou a máslově-karamelovou chuť. Datle mohou být dobré pro rovnováhu krevního cukru, datle mohou pomoci snížit krevní tlak, datle obsahují povzbuzující účinek na mozek a pomáhají udržovat kostní hmotu.

Datle jsou bohatým zdrojem draslíku a také vlákniny. Nebsahují žádný cholesterol. 

Date Crown je první maloobchodní značka od Al Foah a přední a nejrychleji rostoucí značka balených Dates na světě s přítomností ve více než 35 zemích a stále více. Portfolio značek zahrnuje širokou škálu kategorií datlových produktů, různé velikosti balení a formáty, aby vyhovovaly preferencím různých spotřebitelských segmentů. Date Crown se dodává v 250g až 1kg balení, v závislosti na typu produktů. Každý produkt je jedinečný svou vlastní odrůdou jako Fard, Lulu, Khenaizi, Khalas, Bumaan Dabbas a další datle. Prozkoumejte naši řadu Date Crown.

Bez cholesterolu

Bez tuku

Bez obsahu sodíku

Skladujte v chladu a suchu. Udržujte mimo dosah dětí a mimo přímé sluneční záření. 

Upozornění: Chraňte před dětmi, nebezpečí zadušení peckou.

Výživové údaje ve 100 g výrobku: Energetická hodnota:  kJ / 182 kcal

Tuky: 0,24 g z toho nasycené mastné tuky: 0,24 g

Sacharidy: 44 g z toho cukry: 40 g

Bílkoviny: 1,5 g

Sůl: 0,05 g

Složení: 100 % datle. Může obsahovat stopy skořápek. Neobsahuje stopy laktózy ani lepku.

Vyrobeno v SAE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Al Foah - datle

Náš nový dodavatel Datlí a dalších příbuzných produktů.

Dates Factory | Fresh Dates Dubai | Al Foah Dates UAE

AL FOAH je ambasadorem datlí ve Spojených arabských emirátech, nositeli pochodně tohoto průmyslu.

Datle jsou nezbytnou součástí lidské stravy a životního stylu dnes už nejen na Blízkém východě, kde jsou ceněny svými pozitivními účinky na mysl, tělo, duši i srdce.

O AL FOAH
Al Foah je největší společnost na světě zabývající se zpracováním a balením produktů na bázi datlí podporovaná vládou Spojených arabských emirátů. Každý rok zpracovává a balí více než 110 000 metrických tun různých druhů datlí a přímo vyváží do více než 45 zemí po celém světě prostřednictvím silné sítě distributorů/obchodních partnerů.

Al Foah má největší a nejmodernější továrnu na světě plně vyhovující evropským normám (BRC, HACCAP certifikované) skladovací, zpracovatelské a balicí zařízení, aby bylo zajištěno, že se jejich datle dostanou k spotřebitelům v té nejlepší kvalitě.

V Al Foah mají vertikálně integrovanou, efektivní platformu Date sourcing, kde proaktivně získáváme datle nejvyšší kvality po celém světě přímo od farmářů v době sklizně a skladujeme je v našich moderních skladech s řízenou teplotou. Tato platforma dává náskok před konkurencí, pokud jde o nákup jakéhokoli druhu a kvality datlí, udržení cen datlí na trhu, zajištění kvality a hygieny a zajištění požadovaného množství pro nepřerušované dodávky datlí na naše trhy po celý rok.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz