POZOR! POZOR! POZOR! POZOR! POZOR! K vaší objednávce nad 1000 Kč dáváme tento týden pleťové mýdlo dle vašeho výběru zdarma jako dárek. Stačí ho připsat do poznámek k objednávce. NEVÁHEJTE. Děkujeme.
  • 1 z 3
 

NATURE 4U AMLA 60 kapslí

 

NATURE 4U AMLA 60 kapslí.

Amalaki (Phyllanthus Emblica), "nebeské ovoce" (amalaki, amla, amlaka), je drobné ovoce podobné našemu angreštu (hovorově se mu říká indický angrešt) o průměru 3 až 5 cm s vysokým obsahem vitamínu C. Strom amalaki roste v podhorských oblastech na Indickém subkontinentu ve výšce 200 až 2000 m nad mořem. Patří mezi tradiční a široce používané ovoce v ajurvédě. Amalaki je zařazena pro svůj obsah vitamínů, minerálů, karotenoidů, aminokyselin a enzymů mezi tzv. superfood a brainfood. Obsah vitamínu C ve 100 g Amalaki je roven 2 kg pomerančů nebo 6 kg banánů anebo 15 kg jablek. Amla je bohatý zdroj přírodního vitamínu C, taninů a antioxidantů, který zlepšuje celkový imunitní systém a také trávicí funkce. Amalaki snižuje hladinu cukru v krvi, zvyšuje obranyschopnost organismu, snižuje vnitrooční napětí a krátkozrakost. Posiluje játra, protože odstraňuje z těla toxiny, snižuje hladinu cholesterolu. Zvyšuje počet červených krvinek. Je to silný antioxidant a je vhodný při rekonvalescenci, zvyšuje chuť k jídlu. Zvyšuje schopnost organismu syntetizovat prostaglandiny (látky, podobné hormonům, které ovlivňují prokrvení, tvorbu hormonů a trávicích šťáv, srážení krve, imunitní a zánětlivé procesy). Podporuje funkci ledvin a močových cest, inhibuje přemnožení kvasinek tím, že brání překyselení.

Běžná cena 235 Kč
Ušetříte 85 Kč (–36 %)
150 Kč
Kód produktu 197
Značka Dabur
Kategorie Ájurvédská medicína Dabur
 

Zvyšuje schopnost organismu syntetizovat prostaglandiny (látky, podobné hormonům, které ovlivňují prokrvení, tvorbu hormonů a trávicích šťáv, srážení krve, imunitní a zánětlivé procesy). Podporuje funkci ledvin a močových cest, inhibuje přemnožení kvasinek tím, že brání překyselení. Pomáhá při zácpě. 

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně Složení: Emblika lékařská (Emblica officinalis)*- plod, P., Ext. 250mg v jedné kapsli. Neaktivní složky: mikrokrystalická celulóza, koloidní silikon dioxid, magnesium stearát, hydroxypropylmetylcelulóza, rostlinná celulóza (obal kapsle), voda. 100% přírodní & 100% vegetariánský produkt. Vhodné od 12 let. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte v suchu a chladnu, chraňte před přímým slunečním zářením. Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Výrobce: Dabur Indie

 

NATURE 4U AMLA 60 capsules.


Amalaka (Phyllanthus emblica), "Heavenly Fruit" (Amalaka, Amla, Amlaka), is a small fruit like our gooseberry (called Indian gooseberry) with a diameter of 3 to 5 cm with a high vitamin C content. The Amalaka tree grows in sub-mountainous areas on the Indian Subcontinent at a height of 200 to 2000 m above sea level. It Is a traditional and widely used fruit in Ayurvedic. Amalaki is included for its content of vitamins, minerals, carotenoids, amino acids and enzymes among the so-called Superfood and Brainfood. The Content of vitamin C in 100 g Amalaki is equal to 2 kg of oranges or 6 kg of bananas or 15 kg of apples. Amla is a rich source of natural vitamin C, tannins and antioxidants, which improves the overall immune system as well as digestive function. Amalaki lowers blood sugar levels, increases the body's defenses, reduces internal tension and myopia and thereby improves vision. Strengthens the liver because it removes toxins from the body, lowers cholesterol levels. Increases the number of red blood cells. It Is a potent antioxidant and is suitable in convalescence, increasing appetite. Enhances the organism's ability to synthesize prostaglandins (substances like hormones that affect blood supply, the production of hormone and digestive juices, clotting, immune and inflammatory processes). It Promotes the function of the kidneys and urinary tract, inhibits the overgrowth of yeast by preventing the over-acidification. Helps with constipation. Dosage of the capsule: twice a day with food, we recommend taking at least three months. The Recommended daily dose should not be exceeded. 100% Natural and 100% vegetarian product. Store in a dry, cool place and out of reach of children. Protect from direct sunlight.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.