POZOR! POZOR! POZOR! POZOR! POZOR! K vaší objednávce nad 1100 Kč dáváme tento týden výbornou a komplexní zubní herbal pastu na ájurvédických principech vyrobenou Dabur red za korunu při platbě převodem nebo dobírkou jako dárek pro vás. Stačí ho připsat do poznámek k objednávce. NEVÁHEJTE. Děkujeme.
  • 1 z 2
 

NATURE 4U BOSWELLIA 60 kapslí

 

NATURE 4U BOSWELLIA 60 kapslí.


Používá se na klouby a k celkovému zlepšení pohybu. Tento doplněk stravy je efektivní přírodní protizánětlivý prostředek, který zlepšuje průtok krve do kloubu pro jeho lepší výživu a funkčnost. Ulevuje od bolesti. Boswelie je známá také jako indický kadidlovník. Používali ho léčitelé a tradiční lékaři v Africe a Indii jako protizánětlivý lék po staletí. Boswellie se používá ke zlepšení zdraví kloubů a kůže, k léčbě zánětů a k posílení imunitního systému.

235 Kč
   
Kód produktu 194
Značka Dabur
Kategorie Ájurvédská medicína Dabur
 

Také přispívá k podpoře dobré nálady a proti stárnutí. Tento výrobek není vhodný k léčení nebo prevenci závažných onemocnění a nemocí.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně zapít trochou vody. Není vhodné pro děti a mládež do 16 let. 100% přírodní & 100% vegetariánský produkt. Složení: Boswellia serrata (výtažek z pryskyřice) - Exd., Ext. 300 mg v jedné kapsli. Neaktivní složky: mikrokrystalická celulóza, koloidní silikon dioxid, magnesium stearát, hydroxypropylmetylceluloza, rostlinná celulóza (obal kapsle), voda. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte v suchu a chladnu, chraňte před přímým slunečním zářením. Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Výrobce: Dabur Indie

 

NATURE 4U BOSWELLIA 60 capsules.


  • it is used to support joint functionality and movement 
  • it is used as an effective natural anti-inflammatory 
  • it is used to improve blood flow to the joint for better functionality
  • it is used to exhibits pain-relieving properties

Boswellia also is known as Indian Frankincense. It has been used by healers and traditional medicine practitioners in Africa and India as an anti-inflammatory for centuries.

Boswellia is used to improved joint and skin health, reduced inflammation, boosting the immune system, promoting a calm mood and anti-aging effects.

This product is not suited for diagnosing, healing, treating or preventing serious illness and diseases.

Dosage: Have 2 capsule daily, take with some water.

Safety: Not to be consumed by children or youths under the age of 16. Store dry, cool and away from children’s reach. The recommended daily dose should not be exceeded.

100% Natural and 100% Veg. Store in a dry, cool place and out of reach of children. Protect from direct sunlight.

 

Přidat hodnocení
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HT Avatar autora | 17.6.2020
Ano, vegetariánské kapsle s bosvelii mi vyhovují.

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.