• 1 z 4
 

GUGGULU Nature 4U 60 kapslí

 

NATURE 4U GUGGULU 60 kapslí.


Jde o doplněk stravy, který obsahuje jako účinnou látku extrakt z Commiphora wightii commiphora. 

Velmi vyhledávaný produkt hlavně z důvodu snadného použití ve vegetariánských kapslích, bez nutnosti si připravovat odvary a podobně. 

Commiphora wightii, s běžným názvem indický bdellium-Tree, gugal, Guggul nebo "Mukul myrha Tree" je kvetoucí rostlina z čeledi Burseraceae, která produkuje voňavou pryskyřici zvanou gugal, Guggul nebo gugul, která se používá v lékařství a v Ajurvédě. Guggul je možné nalézt růst v oblastech severní Afriky až po střední Asii, ale nejběžnější je v severní Indii. Preferuje suché až vyprahlé klima a je tolerantní k chudé půdě.

Commiphora mukul je v ájuvédské medicíně používána jako velmi účinná bylina pro udržení zdravé tělesné hmotnosti a cholesterolu, která má čisticí a omlazující vlastnosti a podporuje normální funkci imunitního systému. Reguluje tukový metabolismus a snižuje hladinu cholesterolu v těle, podporuje činnost štítné žlázy a imunitního systému. Stimuluje činnost bílých krvinek, pomáhá vyplavování toxinů a škodlivých látek z těla.

Dostupnost Momentálně nedostupné
235 Kč
Kód produktu 470
Značka Dabur
Kategorie Ájurvédská medicína Dabur
 

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně po jídle.

Složení: aktivní složka: extrakt z Commiphora mukul (pryskyřice) 200 mg, neaktivní složky: mikrokrystalická celulóza, koloidní silikon dioxid, magnesium stearát, hydroxypropylmetylcelulóza, rostlinná celulóza (obal kapsle), voda.

100% přírodní & 100% vegetariánský produkt vhodný pro diabetiky.

Nehodné pro těhotné ženy a děti do 12 let a osoby přecitlivělé na některou složku produktu.

Neobsahuje konzervanty ani barvivo.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte v suchu a chladnu, chraňte před přímým slunečním zářením. Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Výrobce: Dabur Indie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přidat hodnocení
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AM Avatar autora | 19.5.2020
Se zbozim jsem spokojena,bachur ma krasnou vuni a jednoduse se aplikuje v mistnostech,barakallahu fiki take za prirodni bylinky proti cholesterolu.
DO Avatar autora Doteky orientu (Administrátor) 20.5.2020
Děkujeme.

Představujeme Vám firmu Dabur:

Příběh firmy Dabur začal již v roce 1884. Firma postupně vznikala z malé lékárny, jejíž majitel Dr. S. K. Burman se rozhodl vyrábět účinné a cenově dostupné léky. Na jejich přípravu Burman začal využívat všechny dary přírody okolo sebe, které studoval. Doktor s nadšením připravoval směsi bylin k léčení různých nemocí, dokonce v té době smrtelných nemocí, jako je malárie, mor a cholera. Sláva doktora se velmi rychle rozšířila a Burman získal titul důvěryhodného muže, který dokáže připravit přírodní léky na všechny možné nemoci, které trápí lidi. Malá lékárna se během let vyvinula v seriózní společnost, jejíž jméno Dabur je kombinací slova doktor a jména Dr. Burmana.

V současné době Dabur vyrábí kosmetiku, léčiva a potravinářské výrobky vytvořené v souladu s ajurvédickými recepty založenými na přírodních ingrediencích. Strategie firmy Dabur je založena na neustálém zlepšování produktů, které se prodávají už různých koutech světa. Dabur neustále pracuje na zlepšení technologií a receptur, které používá, takže produkty získávají nové, lepší kvality.

Dabur nabízí bezpečné, účinné a přírodní produkty, které jsou výsledkem syntézy rozsáhlých znalostí ájurvédské medicíny a znalostí moderních technologií. Společnost aspiruje na to, aby se stala světovým lídrem při výrobě přírodní kosmetiky a léčivých přípravků. Péče o životní prostředí je také důležitou součástí firemní politiky.

Někteří z vás již měli možnost si její produkty vyzkoušet a oblíbit. Dabur si dnes nachází své zákazníky i ve střední a východní Evropě, kam se trh úspěšně rozšiřuje z Anglie a Blízkého východu. Starodávné receptury, ajurvedické postupy výroby kosmetiky, léku a potravin se dodnes uplatňuji v technologiích firmy.

Cesta k zachovaní krasy, zdravi a vitality…to je Dabur.